Drie delen Chinees porselein. (1) Familie Rose vaas met figuren in tuin decor, 19e eeuw, dubbele bodemring, chips. (2) Grote trekpot met rode draak + bodemmerk, circa 1900, deksel beschadigd. (3) Familie Rose lampenvoet, gelijmd. Afmeting: H 15 - 18 cm. In matig/redelijke staat.