Juliveiling 2020: After-Sales

Jetzt im Nachverkauf zuschlagen

Nachverkauf | Präsenzauktion
Los: 6224

3 Delen keramiek

Startpreis 25 EUR
Ergebnis:
25 EUR

Drie delen keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Bolvaas, Judith Rigter, Velsen. Schaal, Judith Rigter, Velsen. Polychroom schaal, Ceramijn. Afmeting: 21 - Ø 38 cm. In goede staat.