Juliveiling 2020: After-Sales

Jetzt im Nachverkauf zuschlagen

Nachverkauf | Präsenzauktion
Los: 4016

Empire tafel met marmeren blad

Startpreis 300 EUR
Ergebnis:
3.250 EUR

Zeldzame Empire tafel met rood-wit origineel marmeren blad en rondom vergulde bronzen versieringen. Circa 1800. Ongerestaureerd. Enkele delen brons missen. Afmeting: 80 x Ø 110 cm. In redelijke staat.