Abgeschlossen

40. Aprilveiling 2019

Abgeschlossen | Präsenzauktion

05.04.2019 – 06.04.2019

2010

Zeldzame grote apothekers gaper, 19e eeuw

Startpreis 1.500 EUR
nicht verkauft

Beschreibung

Zeldzame grote 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken apothekers gaper. Afmeting: 59 x 26 x 28 cm. In goede staat.

Kategorie: Diversen