Collier van bloedkoraal met gouden streeksluiting, 585/000. 3 Rijen bloedkoraal, tonmodel ø 3mm, bevestigd aan een antiek vierkant streekslot, 3x3 cm, met filigrain en bloemen, wat beschadigd. Met bijpassende eindstukken bevestigd aan de kralen. Bij één ontbreken enkele stukjes. MT.: Fa. J. de Leeuw en Gielliam, Den Bosch 1873-1877. Lengte 50 cm. In redelijk goede conditie