Abgeschlossen

37. Juliveiling

Abgeschlossen | Präsenzauktion

13.07.2018 – 14.07.2018

2

Zilver vergulde monstrans

Startpreis 3.500 EUR
nicht verkauft

Beschreibung

Prachtige zilver vergulde monstrans, 833/000, vervaardigd door Brom Utrecht. Markiesvormig met gezaagde krullen en deels gekrulde elementen. In het midden bij de hostiehouder zijn 10 briljant geslepen diamanten geplaatst. De monstrans is geplaatst op een ronde voet voorzien van gravure: CHRISTUM REGEM ADOREMUS DOMINANTEM GENTIBUS. Geplaatst in originele cassette. Chips in het glas aan de achterzijde. 31x22x68cm. In goede staat

Kategorie: Zilver & Verzilverd