Abgeschlossen

34. Oktoberveiling 2017

Abgeschlossen | Präsenzauktion

13.10.2017 – 14.10.2017

2001

Empire stijl lamp.

Startpreis 1.500 EUR
Ergebnis:
1.500 EUR

Beschreibung

Zeldzame antieke grote vergulde messing empire-stijl lamp. Twaalf-lichts. 19e Eeuw. Met donker gepatineerde bronzen figuur, slangen en kariatyden. Afmeting: 95 x 55 cm. In goede staat.

Kategorie: Diversen