Zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Ring met 2 banden aan elkaar beiden bezet met een chaton voorzien van een grote zirconia, ø10mm, één wit en één geel, en in de band versierd met pave gezette zi...
Ring, 333/000, met markesiet en onyx. Ring Art decor stijl met in het midden een rechthoekige onyx met daaromheen 4 balken bezet met markesiet stenen. grootte kop 23x14mm. ø56. ca 5,1 gram. In goede s...
Twee 18e - 19e eeuwse Hollandse kopergeslagen beddepannen. Eén gemerkt met I.H.S. andere floraal. Beide in zeer goede staat. Afmeting: 90 - 108 cm.
Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Eén-deurs met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 181 x 105 x 130 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken Rococo-stijl schildersezel. Afmeting: H 192 x B 65 cm. 20e Eeuw. In goede staat.
19e Eeuws Frans eikenhouten Henri Deux dressoir met Louis Seize-stijl snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 100 x 123 x 53 cm. In goede staat.
Geelgouden horlogeketting, 585/000, met een opengewerkte schakel en een groot veeroog met musketonhaak. Lengte 39 cm. ca 8,2 gram. In goede staat
Grote zilveren ring, 835/000, met kleurstenen. Ring met een grote bloemvormige kop bezet met diverse kleurstenen in verschillende vormen en diverse markesieten. ø kop 36 mm. ø 58. ca 22,3 gram In goed...
Geelgouden band ring, 585/000, met bloedkoraal. ring met in het midden een ovale bloedkoraal in gladde rand met sierlijke elementen aan de zijkanten. Breedte 9 mm. ø 56. ca 2,6 gram. In goede staat
Chinees porseleinen vierkante vaas met ribbels en lichtbruin craquele glazuur. Oude haarlijn. Afmeting: 19 x 11 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke koperen kaarskandelaren met geëtste glazen kappen en voorzien van een veer die de kaars omhoog drukt. Ca. 1900. Kandelaren hebben enkele deukjes H. 48 cm. In redelijke staat.
Twee grote antieke twee-kleurige messing gepatineerde kerkelijke kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met schotelvormig wijzerblad. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 40 x 27 x 15 cm. In zeer goede staat.
Antiek draaiorgel met koperen speelplaat. Gemerkt Amourette, Douglas & Co. London. Circa 1900. Afmeting: 20 x 43 x 40 cm. In goede staat.
Schwarzwalder eikenhout gesneden wandklok met Lenzkirch reiswekker en decoratieve houten gewichten. Circa 1900. Afmeting: 36 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen Queng Lung drinkbeker met landschap/goud/floraal decor. Afmeting: 14 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee Delftse porseleinen klokkenstellen. 20e Eeuw. Functie niet getest. Enkele chips. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geel glazuur, floraal decor en roze strik + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen Empire-stijl kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws miniatuurschilderij met adelijke figuren/lanzen/jachthonden decor. Messing bewerkte lijst met adelijk familiewapen. Verso gegraveerd. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een geelgouden band en een witgouden spiegelchaton bezet met een roosgeslepen diamant, ø 5 mm. ø 51 ca 2,8 gram. In zeer goede staat
Francine. 21e Eeuw. Figuren op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met rood marmer. Soir D. Autumn. Arm kaarskandelaar gebroken. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker en enchappement en wekker op bel. Wijzerplaat iets beschadigd. Circa 1900. Afmeting: 12 x 7,5 x 6,5 cm. In redelijk/goede staat.