Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek plated visbestek in cassette 2238
Antiek plated visbestek in cassette

Resultaat:

40 EUR

Gouden slavenband met bewerking 873
Gouden slavenband met bewerking
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Gouden zegelring malachiet 872
Gouden zegelring malachiet

Resultaat:

225 EUR

2x Antieke bakvormen 2233
2x Antieke bakvormen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke dirigentstok, 1897 2231
Antieke dirigentstok, 1897

Resultaat:

120 EUR

2x Bronzen kroonluchter 2223
2x Bronzen kroonluchter
Startprijs 100 EUR
Bronzen hanglamp 2221
Bronzen hanglamp
Startprijs 25 EUR
Verkocht
3x Antiek Chinees porselein 7307
3x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

90 EUR

Japanse prent 7305
Japanse prent
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antieke Chinese hocker 7304
Antieke Chinese hocker

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Albast figuur, Naakte vrouw 5018
Albast figuur, Naakte vrouw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Statenbijbel 1662, Helmich van Cappel 2216
Statenbijbel 1662, Helmich van Cappel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Statenbijbel 1643 2214
Statenbijbel 1643

Resultaat:

350 EUR

Zilveren tafelschaal 8
Zilveren tafelschaal
Startprijs 725 EUR
Gouden ring met parel en diamant 856
Gouden ring met parel en diamant
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Cultivé parelcollier (wit) 855
Cultivé parelcollier (wit)

Resultaat:

60 EUR

Cultivé parelcollier (grijs) 849
Cultivé parelcollier (grijs)
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke kroonluchter, 1900 2207
Antieke kroonluchter, 1900

Resultaat:

60 EUR

Rond miniatuur portret, gesigneerd 2199
Rond miniatuur portret, gesigneerd
Startprijs 200 EUR
Zilveren doosje met emaille 6
Zilveren doosje met emaille
Startprijs 3.600 EUR
Verkocht
Zilveren broodmand 4
Zilveren broodmand

Resultaat:

400 EUR

4 Miniatuur portretten met vrouwen 2197
4 Miniatuur portretten met vrouwen
Startprijs 600 EUR
4x Reclame borden 2191
4x Reclame borden
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Antiek zwaard 2708
Antiek zwaard

Resultaat:

200 EUR