Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schaakspel Cats & Dogs 2382
Schaakspel Cats & Dogs

Resultaat:

80 EUR

6x Zilveren theelepels+theeschep 772
6x Zilveren theelepels+theeschep
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Satsuma lamp 7464
Satsuma lamp

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Keramieken kerst schaakset 2375
Keramieken kerst schaakset

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Eend 5057
Bronzen beeld, Eend

Resultaat:

110 EUR

3x Antieke theeblikken 2368
3x Antieke theeblikken
Startprijs 50 EUR
2x Bronzen beelden 5050
2x Bronzen beelden
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot polshorloges 764
Lot polshorloges

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7057
Chinese vaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x Imari vazen 7457
2x Imari vazen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gouden horloge met gouden band 757
Gouden horloge met gouden band

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Bronzen figuur 5043
Bronzen figuur

Resultaat:

60 EUR

2x Chinese vazen 7450
2x Chinese vazen
Startprijs 100 EUR
Zilveren strooilepel en roomlepel 717
Zilveren strooilepel en roomlepel
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Toneelkijker/gedenkboek 2332
Toneelkijker/gedenkboek

Resultaat:

60 EUR

L. Spilliaert, Buste 5007
L. Spilliaert, Buste
Startprijs 950 EUR
Broche met barnsteen 710
Broche met barnsteen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Duivel met aap 5000
Bronzen figuur, Duivel met aap

Resultaat:

1.650 EUR

Verkocht
Perzische loper, 77 x 410 cm. 4529
Perzische loper, 77 x 410 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zilveren asbak 699
Zilveren asbak

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Doos diverse Hummel artikelen 2325
Doos diverse Hummel artikelen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4x Oude/antieke passersets 2318
4x Oude/antieke passersets

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Chinees imarie 18e porseleinen trekpotje met zilver 7021
Chinees imarie 18e porseleinen trekpotje met zilver

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7014
Lot Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR