43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Oude Franse Lalique vaas
Startprijs 100 EUR

Oude Franse Lalique kristallen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

50er Jaren glas-in-lood venster
Resultaat: 100 EUR

2 Bronzen penningen: Jean Gutenberg + Bahia Blanca
Startprijs 50 EUR

Bewerkte mahoniehouten piedestal
Startprijs 150 EUR

Bewerkte mahoniehouten piedestal in 18e eeuwse stijl. Barok. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146,5 cm. In goede staat.

3x Glaswerk, divers
Resultaat: 50 EUR

Drie maal glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal Murano, eend en clown. Eén glazen zeilboot. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Duitse Biedermeier commode, 1820
Resultaat: 500 EUR

Vroege Duitse Biedermeier commode met drie lades. Mahoniehout met intarsia. Circa 1820. Afmeting: 85 x 74 x 47 cm. In goede staat.

Grote Delftse Fayence pronk dekselpot
Resultaat: 380 EUR

Grote Delftse Fayence pronk dekselpot met putti, en floraal/figuren decor. Circa 1880. Neo Renaissance. Gemerkt APK. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met zilveren montuur en floraal decor. Afmeting: 11,5 x 8,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.

2x 18e Eeuwse gravures
Startprijs 100 EUR

2x 18e Eeuwse handingekleurde gravures. Krab en kreeftsoorten. Twee maal Histoire Naturelle Bernard Fecit. Afmeting: H 37 x B 24 cm. In goede staat.