Drie antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: Visser's Pakjes Koffie en Thee + Wijchels Thee Arnhem + Beukenhorst Koffie en Thee + inhoud treinen. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijke staat.
Grote handgeschilderde keramieken wandplaquette. Gesigneerd Zelia Quepon. Met romantische figuren voorstelling. Afmeting: 41 x 32 cm. In goede staat.
Lot van éénentwintig oude/antieke reclame voorraadblikken. Divers. Onder andere: Stroop, Flipje, snoep, chocolade et cetera. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen dubbele zoutnap met putti. Handbeschilderd met florale en vogel decor. Scherf ingelijmd. Afmeting: 12 x 14 x 7 cm. In redelijke staat.
Drie Duitse porseleinen figuren. Eén maal meisje met bloemen, Thuringen/beschadigd. Eén maal jongen met instrument, Sitzendorf/ beschadigd. Eén maal jongen met bloemen, Frankenthal/beschadigd. Afmetin...
Lot antieke/oude houten Friese doorlopers + originele dozen + antiek lederen schaatsmanchetten. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden met chinoiserie decor. W + T Adams decor. Kim Ki Soah. Afmeting: ø 24,8 cm. Eén haarlijn. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarscheur + randschade. Eén bord lichte randschade. Afmeting: ø 22 cm. In redelijke staat.
Duitse Art Deco porseleinen schaal met opengewerkte omranding. Gemerkt Schönberg Arzberg. Motief: Willkommen. Afmeting: 5 x 25 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam antiek emaille reclamebord (voor fietsen) van Torpedo Vrijwiel-Remnaaf. Voor 1930. Bijschildering langs de kanten. Afmeting: 50 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude 30-er jaren jongens paspop met echt haar, kleding en lederen schoenen. Afmeting: H 146 cm. In goede staat.
Drie antieke kruideniersvoorraadblikken. Eén maal De Bruyns Koffie/Thee Tilburg. Eén maal Sonja Koffie/Thee. Eén maal KEG's Koffie-Zaandam. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met Amsterdams Bont decor. Eén kom haarlijn. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein met roze decor. Bestaande uit: Theebus + dekselschaal. Floraal + putti + bodemmerk. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Engels Wedgwood serviesgoed. Decor Kutani Crane. Kraanvogels + floraal decor. Tweede helft 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes schalen, twee vazen, vijf eierdoppen, vijf kop en schotels, vier borden, drie ko...
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten linnenpers met onderkast. Eén-deurs + lade. Afmeting: 185 x 80 x 53 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands mahoniehouten gebombeerde Louis Quinze secretaire met bronzen beslag. Circa 1860. Oudere restauratie, behoeft aandacht. Mooi binnenleven. In redelijk/goede staat.
Prachtige wortelnoten Hollandse Louis Quinze orgelgebogen kabinet met origineel beslag. Circa 1750. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 185 x 64 x 240 cm. In...
Zeven antiquarische boeken Flipje en zijn vriendjes + één boek Flipje Fliposcoop. Zes maal Flipje en zijn vriendjes, tekeningen Larmsen van Beek. Afmeting: 31 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek kruideniers voorraadblik van Vatel Suikerwerken - Deventer. Circa 1920. Afmeting: 40 x 28 x 21 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise staande klok met spillegang en grenen klokkast. Afmeting: 228 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat, wekker en bruidskrans. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Groot Knorr/Zwitserland kruidenrek. 1960. Afmeting: 116 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 145 cm. In goede staat.