Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Wandlampen
Startprijs 125 EUR

Twee zeldzame antieke messing wandlampen Art Deco,gemonteerd op marmer, twee kleurig gepatineerd en originele glazen kappen, een kap heeft een barst van zo'n 3 cm, 1 chip van marmer.Cond R\G

Zilveren dekseldoosje
Resultaat: 55 EUR

Zilveren 835/000 dekseldoosje of visitekaartjes houder met streepdecor en gouden spiegelmonogram. MT J.G Sauveplanne Amsterdam ca 1940. 9,5x7x5x1cm ca 91 gr Cond:G

Zilveren jardiniere
Startprijs 250 EUR

Antieke ronde 835\000 zilveren jardiniere op drie fraai gestileerde adelaarspoten met originele blauwglazen schaal ca 20cm. keurkamer S'Gravenhagen Anno1879. 7,5cm hoog. Cond:G

Ring WG briljant
Resultaat: 175 EUR

Ring WG 585/000, met briljanten. Ring, volledig gematteerd, met in het midden een markies geslepen diamant, boven en onder bezet met 2 kleine briljanten. Totaal 5- 0.13 crt SI/P. ø 56, ca 3.2 gr Nieuw

Hanger WG briljant
Startprijs 85 EUR

Hanger WG, 585/000, met 1 briljant. Peervormig model bestaande uit een grote krul met in het midden een klein briljantje in een royale zetting. ca 3,5 gr 18.5mmx30mm Nieuw

Huis relikwie
Resultaat: 190 EUR

Huisrelikwie 19e eeuw met vruchtenhouten lijst met handwerk: Maria, goudstiksels en gekleurde stenen 26x22x4cm. Cond.: G

Hoorn grammafoon
Startprijs 70 EUR

Decoratieve mahoniehouten trechtergrammofoon met messing, 2e helft 20e eeuw,Cond:G

Armband WG briljant
Startprijs 1.300 EUR

Elegante armband WG 585/000 royaal bezet met briljanten. Armband met sierlijk ovaal middenstuk bezet met 11 royale briljanten, ø 2.4-3.5. De rand om het middenstuk is bezet met briljanten, verlopend i...

Bestekcassette
Resultaat: 700 EUR

Hollands zilveren bestekcassette: 10x dessertlepels, 7x tafelvorken, 8x tafellepels, 10x dessertvorken, 1x vlalepel, 1x groentelepel, 1x juslepel, 1x aardappellepel, 1x vleesvork, 2x vismessen, 11x ge...

4 Antieke sloten
Startprijs 100 EUR

Vier 19e eeuwse hangsloten (1x messing) waarvan 3 met sleutel 10-13cm. Cond.: G

Kandelaar
Startprijs 250 EUR

Spaanse bronzen kandelaar, 17e\18e eeuws (1 pootje ooit gerestaureerd) 19cm Cond:G

2 Zilveren vleesvorken
Resultaat: 20 EUR

Twee fraaie Hollandse vleesvorken met puntige steel, voorzien van parelrand, MT: Fa. wed. Johannes Fransiscus van der beek Amsterdam-Delft, JL: H 1892, ca. 55gr. L.: 17,5cm.

3 Delen zilver
Startprijs 20 EUR

Divers zilver: 2 botermesjes en 1 theelepel, 800/000, ca. 53gr. (samen) Cond.: G

Zilveren visschep
Resultaat: 220 EUR

Fraaie antieke visschep, zilver 835/000, gegraveerd, ajourgezaagd met getrembleerde bewerking en houten handvat. MT BGI, waarschijnlijk Bernardus Gillis jl 1821 's Hertogenbosch 41 cm

Zilveren dekselschaal
Startprijs 650 EUR

Sierlijke dekselschaal zilver 925/000. Glad model met op de schaal en op de deksel een gematteerd gedeelte versierd met bloemen. Op de deksel zit een een uitgewerkte bloem. En de schaal is voorzien va...

Man bij lantaarn
Resultaat: 100 EUR

Antieke tafellamp omstreeks 1920, voorstellend een man bij een lantaarn, gemaakt van brons gepatineerd compositiemetaal. 43cm Cond:G

Bronzen hanglamp
Startprijs 75 EUR

Bronzen Art Deco hanglamp ca. 1920 in goede originele staat 46xø45cm.

Draaibank, horlogemaker
Resultaat: 250 EUR

Originele 19e eeuwse draaibank voor horlogemakers, gemerkt G.B. 1312 met originele beschildering 20x30x9,5cm.

Collier diamant parel
Resultaat: 60 EUR

Collier met splinters ruwe diamant, bruin met in het midden een bruine zoetwaterparel., ø 10 mm. Het collier is voorzien van een zilveren sluiting Lengte 45.5 cm, ca 5,8 gr

Hanger GG art deco Amethist
Startprijs 130 EUR

Art Deco steekspeld, GG 585/000, met amethist. Fraaie Art Deco broche met bloembewerking en een amethist met antiekslijpsel, 1.3x 1.0 cm Grootte 5.6 gr ca 4.4 gr

Strikbroche, 16 brilj.
Startprijs 900 EUR

Broche GG 750/000 met diamanten. Broche in de vorm van een bewerkte strik met een soort linten in RG. In het midden van de strik zit een halve maan in WG bezet met briljanten. In totaal 17 briljanten ...

Ring GG briljant
Resultaat: 60 EUR

Sierlijke ring GG 585/000 met briljanten. Slagring met in het midden 3 opstaande chatons met briljanten, twee wat gelig van kleur, en aan weerskanten in de band 3 wat kleinere briljanten. Totaal ca 0....

Kavel zilver
Resultaat: 30 EUR

Set zilveren lepeltjes en vorkjes (835/000) bestaande uit 4 theelepels met zuilbewerking en 6 taartvorkjes met zogenoemde bokkenpoot, ca. 113gr.

Ring GG briljant saffier
Resultaat: 450 EUR

Ring RG 585/000 met saffier en diamant. Bredere ring met in het midden een rij met 8 saffieren, ø 2.7 mm wat hoger op de ring gezet. Aan weerskanten van de saffieren zit een rij met 10 diamanten, cape...