Henk Bernink. Enschede. Zoon van Klaas Bernink. Spoorwegovergang. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Scheveningen met vissersvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 65 cm. In goede staat.
T.H. Hendriks. 1996. Hollandse School. Stilleven met divers emaille. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 92 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met glas en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
A. Valette, 1929. Adolphe Valette. 1876 - 1942. Valle de Cayamber all Fendo el Cerro, Blanco Equador 1929. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 71 cm. In goede staat.
Zes diverse etsen van Rodolphe Bolliger. 1878 - 1952. Franse School. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
W. Heinecke. 1895 - 1978. Paardenwagen in winterse stad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 58 cm. In goede staat.
Matthieu Wiegman, ook verso geschilderd + gesigneerd. Riviergezicht met huis, verso Adam en Eva bij boom. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.
Hendrik Schaap. 1878 - 1955. Stadsgezicht Delft. Gouache op papier. Afmeting: H 66 x B 54 cm. In goede staat.
Prof. Johannes Hendrikus Jurres. 1875 - 1946. Ruiters bij rustende paarden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 61 cm. In goede staat.
Henk Bernink. Enschede. Spoorrail wissel. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Maurice Basko. 1921 - . Franse School. Figuratief met abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 54 cm. In goede staat.
Th. Scharner. Toegeschreven aan Théodor T' Scharner. 1826 - 1906. Panoramisch berglandschap met figuren te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Krishna Reddy. 1925 - 2018. Epreuve d'artiste. Jelly Fish. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 44 cm. In goede staat.
Front restsignatuur, verso Eickelberg. Toegeschreven aan W.H. Eicelberg. 1845 - 1920. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 11 cm. In goede staat.
U. Nancy. 19e Eeuw. Moeder met kind bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 16,5 cm. In goede staat.
Lion Schulman. 1851 - 1943. Jager met jachthond in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 19 cm.In goede staat.
Adrianus van der Schouw. 1873 - 1946. Hollandse haven in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Two Dollar Biljet. Andy Warhol. Met certificaat nr. 710332. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Hilda van Stockum, 1985. 1908 - 2006. Stilleven. Brass kettle and peaches. Olieverf op paneel. Afmeting; H 50 x B 61 cm. In goede staat.
W.F. Hulk. 1852 - 1906. Hollands landschap met koeien, windmolen en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20,5 x B 15 cm. In goede staat.
Hendrik Pieter Groen. Rotterdamse kade met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.