Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Antiek klokkenstel, 1900
Startprijs 500 EUR

Antiek klokkenstel met damesbuste en bachussen. Compositie metaal. Bronskleurig. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag St. Marti. Afmeting: 61 - 70 cm. In goede staat.

Stationsklok (dubbel)
Startprijs 500 EUR

Antieke dubbelzijdige stationsklok. Origineel. Circa 1900. Afmeting: 120 x 150 x 25 cm. In goede staat.

Franse bolpendule, 1900
Startprijs 450 EUR

Antieke Franse bolpendule met putti en hoorn des overvloeds. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Startprijs 450 EUR

19e Eeuws Engelse staande klok van mahoniehout, met intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, maanstand, seconden + dagaanduiding. W.T. Leis Haslingden. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1900
Startprijs 450 EUR

Grote, antieke Franse compositie metalen Jugendstil pendule voor de Oosterse markt. Vrouw met putti + halve maan met sterren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 91 cm. In goede st...

Tafelklok, 1820
Startprijs 400 EUR

Grote mahoniehouten empire tafelklok met 18e eeuws boulle, uurwerk Gribelin Paris. Uurwerk omgebouwd naar veerslinger. Eén cartouche beschadigd. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Toren uurwerk
Startprijs 400 EUR

Groot 18e eeuws smeedijzeren torenuurwerk. Zonder gewichten. Zonder slinger. Functie niet getest. Afmeting: 106 x 105 x 60 cm. In goede staat.

Haantjes comtoise
Startprijs 375 EUR

18e Eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang + schotelvormige emaille wijzerplaat + wekker. Paar beschadigingen wijzerplaat. Afmeting: 40 x 26 x 17 cm. In goede staat.

2x Duitse klok
Startprijs 350 EUR

Twee oude Duitse klokken, mechanisch. 1x Emaille klok, Schatz Germany, tweede helft 20e eeuw. 1x Schwarzwalder stijl, schilderij klok, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Franse pendule
Startprijs 350 EUR

Antiek Frans marmeren Louis Seize pendule met antiek uurwerk, touwtjesslinger (huwelijk). Behoeft aandacht. Afmeting: 49 cm. In redelijke staat.

Engelse lantaarnklok
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse Engelse lantaarnklok (tafelklok) van messing. Achtdaags snekuurwerk. Francis Stamper London. Afmeting: 38 x 21 x 16 cm. In goede staat.

Art Deco klokkenstel
Startprijs 325 EUR

Antieke penduleset van bronskleurig metaal en marmeren basement. Art Deco. Frankrijk. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.

Miniatuur staande klok, 1880
Startprijs 325 EUR

Antieke polychrome Rococo fayence staande klok met horloge uurwerk. Frankrijk. Circa 1880. Afmeting: H 30,5 cm. Niet getest. In goede staat.

Jacht wandklok (kopie)
Startprijs 300 EUR

Kopie van zeer grote antieke Franse jacht wandklok. Composiet. Deel van becijfering mist. Batterij uurwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In redelijk/goede staat.

Carrara marmeren klokkenstel, H 26 - 39 cm.
Startprijs 300 EUR

Antiek, Carrara marmeren klokkenstel in Louis Seize stijl, met vergulde messing versieringen. Frankrijk. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Japy Freres. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staa...

Weense snaarregulateur, 1880
Startprijs 275 EUR

Antieke notenhouten Weense 2-gewichten snaarregulateur, met halve zuilen en snijwerk. Kroon niet origineel. Circa 1880. Functies niet getest. Afmeting: 133 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse glaspendule
Startprijs 250 EUR

Bijzonder grote antieke Franse glaspendule met brocotgang + vaas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Kuckucksuhr /Bahnhäusle
Startprijs 250 EUR

Mooie Schwarzwalder notenhouten Bahnhäusle koekoeksklok met intarsia en lyra-vormig uurwerk. 19e Eeuw. Duitsland. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Antieke koekoeksklok, 1870
Startprijs 250 EUR

Antieke, prachtige Duitse Schwarzwalder koekoeksklok van notenhout, met druivenranken, vos en koekoek. Met lyra-vormig uurwerk van messing. Circa 1870. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Pendule onder stolp
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse Louis Philippe pendule onder originele glazen stolp. Albast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 36 x 17cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met scheepjes mechaniek. Met datum aanduiding en wekker. Afmeting: 145 cm. In goede staat.

Pendule onder stolp
Startprijs 250 EUR

Antieke elektrische bulle clock onder glazen stolp. Niet getest. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Pendule (elektrisch), H 47 cm.
Startprijs 250 EUR

Antiek Franse elektrische pendule. Societe de Electrique System Milde Paris. Verguld brons + houten basement. Behoeft reiniging. Niet getest. Afmeting: H 47 cm.

Engelse lantaarnklok
Startprijs 250 EUR

Antieke Engelse lantaarnklok met Frans pendule uurwerk. Later huwelijk. Voor de Arabische markt. Afmeting: 40 x 20 x 16 cm. In redelijke staat.