Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee zilveren roomlepels 300
Twee zilveren roomlepels
Startprijs 80 EUR
Zilveren theedoos & lepelvaas met lepels 295
Zilveren theedoos & lepelvaas met lepels
Startprijs 220 EUR
Zilveren tabaksdoos  12 heelepels 294
Zilveren tabaksdoos 12 heelepels
Startprijs 240 EUR
2 Zilveren strooiers 11
2 Zilveren strooiers
Startprijs 225 EUR
Pen vuur revolver 2728
Pen vuur revolver
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Enkelloops dames jachtgeweer 2723
Enkelloops dames jachtgeweer

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Dubbelloops geweer 2722
Dubbelloops geweer

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Dubbelloops jachtgeweer 2721
Dubbelloops jachtgeweer

Resultaat:

225 EUR

5x Oost-Duitse militaire hoofdbedekking N.V.A. 2720
5x Oost-Duitse militaire hoofdbedekking N.V.A.
Startprijs 50 EUR
Zilveren schaal 10
Zilveren schaal
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Uitgebreid zilveren bestek met messen 9
Uitgebreid zilveren bestek met messen

Resultaat:

925 EUR

Gouden beursje 8
Gouden beursje
Startprijs 1.500 EUR
Zilveren pronkschaal 2
Zilveren pronkschaal
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Zilveren koektrommel 1
Zilveren koektrommel

Resultaat:

350 EUR

Zilveren gembercouvert 293
Zilveren gembercouvert
Startprijs 80 EUR
2 Zilveren roomlepels 292
2 Zilveren roomlepels
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Antiek lederen koppelriem 2719
Antiek lederen koppelriem

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Prachtige Deer Archery houten boog + accessoires 2714
Prachtige Deer Archery houten boog + accessoires

Resultaat:

150 EUR

Antiek penvuur revolver 2713
Antiek penvuur revolver
Startprijs 225 EUR
Verkocht
3x Oude cavalerie trompetten 2712
3x Oude cavalerie trompetten

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Afrikaans kapmes 2711
Afrikaans kapmes

Resultaat:

45 EUR

Penvuur revolver 2706
Penvuur revolver
Startprijs 225 EUR
Snider Enfield percussie-karabijn 2705
Snider Enfield percussie-karabijn
Startprijs 340 EUR
Verkocht
Dubbelloops pistool 2704
Dubbelloops pistool

Resultaat:

250 EUR