Ring GG 585/000 fantasie. Strakke ring met aan de bovenzijde een iets oplopende golf, breedte bovenzijde 12 mm. ca 3.3 gr, ø 55 Nieuw
Vier delen oud Chinees porselein. een grote penselen vaas, paradijsvogel met blauwe achtergrond, 2e helft 20e eeuw, een Kantonese vaas 20e eeuw(krijgers), een theepot met floraal en vlinder decor 20e ...
Zeldzaam en bijzonder veearts gereedschap 835/000, uierschraper of spenenprikker 11,5cm onduidelijk meesterteken, Nederlands gekeurd 5gr
Stel prachtige antieke 19e eeuwse goud Imari dekselvazen met florale decors, in goede staat 36x15,5øcm Cond:G
Zilveren breinaaldenschede 835/000 met speld, voorzien van fraaie florale gravering en 6 kantige kop MT.: C.H Cammans Leeuwarde/Groningen ca 1870 ca. 8 gr. 8 cm.Cond:G
Zeer grote oude antieke Chinees porseleinen dekselpot 1n 18e eeuwse stijl met rondom Chinese meubels en tekens, met Foohond op deksel, in goede staat 39x25ø Cond:G
Moderne vitrinekast (afsluitbaar, deel van de sluiting afgebroken) met 5 glasplaten, 2 spots boven en 5 spots aan de zijkant 187x60x30cm. Cond.: G
Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G
Antieke huisrelikwie 19e eeuws met aarderwerken bijbelse voorstellingen en houten omlijsting. 66x49x10 Cond:G
Bronzen bijl, Luristan, 1200-900 BC in redelijke tot goede staat 20x10x3cm.
Sierlijke witgouden ring, 750/000, met peridoot en briljant. Entourage ring met grote peridoot en een rand van briljanten. ø kop 17 mm. ca 5.3 gr. ø 56. steen is wat beschadigd
Stel antieke zilveren vleesvorkjes, 835/000, met getorste stelen met fraai bewerkte bladeren MT.: J.M van Kempen Voorschoten ca 1870, 30gr. Cond:G
Zes delig Imari theeservies, theepot, melk en 2x suikerpot 2 kopjes 1 schotel(1 chip schotel) 6-16cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen bloempotten en tuin en vogeldecor(chip) 12x5x17øcm
Antiek zilveren gecontourneerd pepermuntdoosje, 835/000, met biedermeier gravering 5x5x1,2cm MT.: A. Nobel Schoonhoven anno 1856 Cond:R/G
Set met zilveren armband en ring, 925/000 met melkstenen en roze zirconia's. Armband met vierkante schakels met gefacetteerde melkstenen, zirconia's en baquette geslepen roze zirconia's met ring als s...
Drie delen antiek Hollands aarderwerk, een platelen bloempot gemerkt 1846 Sita Holland, 2 Petrus Regout Maastricht kastkommen decor packhorse(1kom haarlijn craquele) 11,5x16ø en 11x16,5ø cm Cond:G
Hanger 375/000 met maansteen in hartvorm en een kleine bergkristal. Hartvormige hanger met maansteen, 10x9 mm en daarboven een bergkristal, ø 3.5 mm. ø hangeroog 3 mm. ca 2.3 gr.
Antieke koperslagen laatste avondmaal omstreeks 1900 met zwarte omlijsting, lijst iets beschadigd, 57x28cm Cond:G
Twee zilveren miniaturen, een koets met 2 personen en één paard. En een paardekar met man op de bok. ca. 5 cm. MT.: o.a. Edelmetaalgieterij Argentor b.v. Haarlem, 1990-heden. Totaal ca. 46 gr.
Composiet meisjesbuste 2e helft 20e eeuw(lakschade achterhoofd) 26cm
Duitse kersen fineer Biedermeierstijl bijzettafel met lade en bandintarsia, 21e eeuw in zeer goede staat 76x40x46cm Cond:G
Borrelglaasje met zes zilveren lepels Biedermeijer, 835/000, alles gerestaureerd. mt Fa. AJ Driesen, Schoonhoven. ca 36gr. 11x2cm glas 6,5ø x11cm Cond:R\G
Lot diversen, o.a. porselein, glas, glas in lood plated etc. 20e eeuw 6-20cm Cond:R/G