Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden ring fantasie
Resultaat: 80 EUR

Ring GG 585/000 fantasie. Strakke ring met aan de bovenzijde een iets oplopende golf, breedte bovenzijde 12 mm. ca 3.3 gr, ø 55 Nieuw

4x Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Vier delen oud Chinees porselein. een grote penselen vaas, paradijsvogel met blauwe achtergrond, 2e helft 20e eeuw, een Kantonese vaas 20e eeuw(krijgers), een theepot met floraal en vlinder decor 20e ...

Zilveren veeartsgereedschap
Startprijs 70 EUR

Zeldzaam en bijzonder veearts gereedschap 835/000, uierschraper of spenenprikker 11,5cm onduidelijk meesterteken, Nederlands gekeurd 5gr

2 Imari dekselvazen
Resultaat: 375 EUR

Stel prachtige antieke 19e eeuwse goud Imari dekselvazen met florale decors, in goede staat 36x15,5øcm Cond:G

Zilveren breinaaldenschede
Resultaat: 50 EUR

Zilveren breinaaldenschede 835/000 met speld, voorzien van fraaie florale gravering en 6 kantige kop MT.: C.H Cammans Leeuwarde/Groningen ca 1870 ca. 8 gr. 8 cm.Cond:G

Chinese voorraadpot
Startprijs 250 EUR

Zeer grote oude antieke Chinees porseleinen dekselpot 1n 18e eeuwse stijl met rondom Chinese meubels en tekens, met Foohond op deksel, in goede staat 39x25ø Cond:G

Vitrinekast
Resultaat: 150 EUR

Moderne vitrinekast (afsluitbaar, deel van de sluiting afgebroken) met 5 glasplaten, 2 spots boven en 5 spots aan de zijkant 187x60x30cm. Cond.: G

2 Oude haardplaten
Startprijs 30 EUR

Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G

Antiek huisrelikwie
Resultaat: 30 EUR

Antieke huisrelikwie 19e eeuws met aarderwerken bijbelse voorstellingen en houten omlijsting. 66x49x10 Cond:G

Bronzen bijl
Resultaat: 250 EUR

Bronzen bijl, Luristan, 1200-900 BC in redelijke tot goede staat 20x10x3cm.

Witgouden ring met peridoot
Startprijs 350 EUR

Sierlijke witgouden ring, 750/000, met peridoot en briljant. Entourage ring met grote peridoot en een rand van briljanten. ø kop 17 mm. ca 5.3 gr. ø 56. steen is wat beschadigd

Antieke zilveren vleesvorkjes
Resultaat: 35 EUR

Stel antieke zilveren vleesvorkjes, 835/000, met getorste stelen met fraai bewerkte bladeren MT.: J.M van Kempen Voorschoten ca 1870, 30gr. Cond:G

Imari theeservies
Startprijs 80 EUR

Zes delig Imari theeservies, theepot, melk en 2x suikerpot 2 kopjes 1 schotel(1 chip schotel) 6-16cm Cond:G

2 Imari bloempotten
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen bloempotten en tuin en vogeldecor(chip) 12x5x17øcm

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 70 EUR

Antiek zilveren gecontourneerd pepermuntdoosje, 835/000, met biedermeier gravering 5x5x1,2cm MT.: A. Nobel Schoonhoven anno 1856 Cond:R/G

Set zilveren armband en ring
Startprijs 50 EUR

Set met zilveren armband en ring, 925/000 met melkstenen en roze zirconia's. Armband met vierkante schakels met gefacetteerde melkstenen, zirconia's en baquette geslepen roze zirconia's met ring als s...

3 Delen Hollands aardewerk
Startprijs 20 EUR

Drie delen antiek Hollands aarderwerk, een platelen bloempot gemerkt 1846 Sita Holland, 2 Petrus Regout Maastricht kastkommen decor packhorse(1kom haarlijn craquele) 11,5x16ø en 11x16,5ø cm Cond:G

Hanger met maansteen en bergkristal
Resultaat: 60 EUR

Hanger 375/000 met maansteen in hartvorm en een kleine bergkristal. Hartvormige hanger met maansteen, 10x9 mm en daarboven een bergkristal, ø 3.5 mm. ø hangeroog 3 mm. ca 2.3 gr.

Kopergeslagen laatste avondmaal
Resultaat: 30 EUR

Antieke koperslagen laatste avondmaal omstreeks 1900 met zwarte omlijsting, lijst iets beschadigd, 57x28cm Cond:G

Twee zilveren miniaturen
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren miniaturen, een koets met 2 personen en één paard. En een paardekar met man op de bok. ca. 5 cm. MT.: o.a. Edelmetaalgieterij Argentor b.v. Haarlem, 1990-heden. Totaal ca. 46 gr.

Klein borstbeeld
Resultaat: 30 EUR

Composiet meisjesbuste 2e helft 20e eeuw(lakschade achterhoofd) 26cm

Kersen bijzettafel
Startprijs 180 EUR

Duitse kersen fineer Biedermeierstijl bijzettafel met lade en bandintarsia, 21e eeuw in zeer goede staat 76x40x46cm Cond:G

Glas met zilveren lepels
Startprijs 45 EUR

Borrelglaasje met zes zilveren lepels Biedermeijer, 835/000, alles gerestaureerd. mt Fa. AJ Driesen, Schoonhoven. ca 36gr. 11x2cm glas 6,5ø x11cm Cond:R\G

Kavel diversen
Resultaat: 30 EUR

Lot diversen, o.a. porselein, glas, glas in lood plated etc. 20e eeuw 6-20cm Cond:R/G