Art Deco bronzen buste ca. 1930 op zwart marmeren sokkel, gesigneerd A.W. Ben-Zion (Weinman) ( 1897 Oekraïne - 1987 USA) 37cm. Cond.: G
Twee grote decoratieve bronzen hazewindhonden 20e eeuw 82cm. Cond.: G
Museums kopie van een Egyptische farao van natuursteen 20e eeuw 37cm. Cond.: G
Oude massief bronzen ram 20e eeuw, gesigneerd Marfosi Mato nr. 33/499, H.: 28cm. Cond.: G
Oude eland ca. 1930 op marmeren voet van compositie metaal met bronskleurige patina. Enkele kleine krasjes, verder in goede staat 26x28x14cm. Cond.: R-G
Oud bronzen beeld, voorstellend twee honden aan een boom gebonden, gesigneerd Johnson 2e helft 20e eeuw 34x31x22cm. Cond.: G
Grote moderne bronzen danseres 21e eeuw op zwart marmeren voet, gesigneerd Milo 53cm. Cond.: G
Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een halfnaakte dame met kousen 32cm. Cond.: G
Oud/antiek Chinees bronzen paard, gesigneerd op voet in goede staat 21x19x9cm.
Gedetailleerd uitgewerkte bronzen roofvogel op stronk 21e eeuw op marmeren voet, gesigneerd Isidore Bonheur 33cm. Cond.: G
Bronzen denker 21e eeuw (naar Rodin) op zwart marmeren voet 25cm. Cond.: G
Brons kleurig vrouwenfiguur op marmeren voet, gesigneerd Rodin (nagietsel) 20e eeuw in goede staat 42cm.
Art Deco beeld +\- 1920 gesigneerd Hermanek, plated plaquette op marmer, voorstellend een naakte vrouw met guirlande. 24x18x6 cm. Cond:G
Bronzen plaquette met 17e-18e eeuw met vijf zintuigen: De reuck, 't gesigt, de smeack, 't gevoel en 't gehoor 19,5x16,5x1cm. Cond.: G
Modern brons 21e eeuw, voorstellend een dikke dame in balethouding op zwart marmeren voet 35cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws beeld, voorstellend een man het het grondscheppen, bronskleurig compositie metaal 36cm. Cond.: G
Dame met staf 19e eeuw op roodmarmeren voet, gesigneerd Aug. Moreau. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd 27cm. Cond.: G