Drie maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Gesigneerde penselenvaas met figuren, tekst, en goud decor. Bodemmerk. Circa 1900, goed + 18e Eeuwse Familie Verte dekselpot, haarlijn + Republiek vaasje met bodemmerk, geisha en vlinder decor. Afmeting: 14 - 28 cm. In redelijk/goede staat.