18e Eeuws Hollandse wortelnoten Barok, Louis Quinze porseleinkast met twee extra deuren naast lades in onderstuk. Kast heeft origineel bronzen beslag en klauwpoten. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 229 x 140 x 45 cm. In goede staat.