Oud/antiek etnografisch Balinees houtgesneden figuur. Afmeting: H 29,7 cm. In goede staat.
Groot Zuid-Europees houtgestoken heilig beeld met polychromie. 17e - 18e Eeuwse stijl. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.
Keramische bizon. 60-er Jaren. Mogelijk Ruscha, Kurt Tschörner. Ongemerkt. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Dikke bronzen vogel op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Oude bronzen neushoorn. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Bronzen skelet op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Grote bronzen uil met groene patina, geplaatst op marmeren basement. Gesigneerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Bronzen figuren groep met marmer. Twee dames met duiven bij Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 27 x 16 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur door Judith Braun, 1955 Hilversum. Figuren voorstelling. Afmeting: 37 x 48 x 10 cm. In goede staat.
Tiroler barok figuur uit de 18e eeuw met herder. Getiteld: Wendelin. Met originele polychromie. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen damesbuste door V. Bruyneer Paris. Circa 1900. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Tiger N. Chan. 1999. Bronzen golfspeler, geplaatst op houten basement. Afmeting: 20 x 38 x 17 cm. In goede staat.
Oud Japans of Chinees bronzen figuur met floraal cloisonné. Met bodemmerk. Wijsheer op muilezel. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Houten Nigeria Ekoi Ejagham beeld. 20e Eeuw. Afmeting: 34,5 cm. In goede staat.
Bronzen kat in Botero-stijl, geplaatst op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen leeuwen in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
18e Eeuws zachthouten gepolychromeerd religieus Maria figuur met kindje Jezus. Noord Italië? Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen tazza met Romeinse figuren voorstelling. Door E. Picault. 1833 - 1915. Afmeting: H 8 x Ø 28 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Egyptische vrouw, geplaatst op groen marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Bronzen dame met pet, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Twee antieke art deco metalen boekensteunen met marmer en eekhoorns. Circa 1920. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Antieke tafellamp met glasblazer, 'Souffleur de Verre par rousseau'. Frankrijk. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Gesigneerd Afrikaans bronzen figuur door Derme Morou. 1940 - 2000. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Houtgesneden apostel op console. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Bronzen engel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Bronzen, erotische vrouwe justitia op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke bronzen boeddhistische figuren met bladgoud. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse bronzen putti. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke bronzen leeuw. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Groot Oosters hardhouten gestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 153 cm. In goede staat.
Houtgesneden steigerend paard met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Antiek terracotta figuur. Meisje met bloempot. Gemerkt A.P. Circa 1900. Afmeting: 49 x 40 x 25 cm. Bloempot gelijmd. In redelijk/goede staat.
Twee grote houtgestoken Afrikaanse beelden met totems. 20e Eeuw. Afmeting: ca. H 185 cm. In goede staat.
Groot kunstwerk van albast, met smeedijzeren ophanging en koperwerk. Gesigneerd J. Marco, J.M. Vera. Sarreal 1979. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 60 x 20 cm. In goede staat.
Groot Chinees bronzen beeld van man met korf. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke marmeren leeuw met glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x52 x 19 cm. In goede staat.
Erotisch, bronzen damesfiguur met omklapbare jurk, geplaatst op een marmeren sokkel. Weense-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antiek bronzen paard op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 25 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Naakte dame met duif. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Oud/antiek bronzen figuur. Benin? Afrika, Nigeria. Met patina. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Naakte dame op rots. Gesigneerd Rossi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 64 x 22 cm. In goede staat.
Marmeren damesbuste in Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Antieke voetbal prijs van brons. Keerstock Clemens. Internationaal seizoen. 1926 - 1927 - 1928. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Oud bronzen 4-armig figuur met knots, staande op een lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld. Frankrijk. Circa 1900. Getiteld: Clére. Jongen springt over boomstam. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Bronzen tijger, voorzien van monogram. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 49 x 21 cm. In goede staat.
Ongesigneerde, moderne bronzen figuren groep. Verliefd paar. Art Deco-stijl. Afmeting: 32 x 46 x 24 cm. In goede staat.
Grote gepolijste bronzen aap-lamp in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 62 x 56 x 39 cm. In goede staat.