Oude bronzen neushoorn. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
18e Eeuws zachthouten gepolychromeerd religieus Maria figuur met kindje Jezus. Noord Italië? Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Tiroler barok figuur uit de 18e eeuw met herder. Getiteld: Wendelin. Met originele polychromie. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Dikke bronzen vogel op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen leeuwen in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Zéér grote, 18e eeuwse, houtgesneden barok putti op vergulde console. Gepolychromeerd. Deel vergulde guirlande mist, verder in goede staat. Afmeting: 100 x 40 x 53 cm.
Bronzen tijger, voorzien van monogram. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 49 x 21 cm. In goede staat.
Grote gepolijste bronzen aap-lamp in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 62 x 56 x 39 cm. In goede staat.
Ongesigneerde, moderne bronzen figuren groep. Verliefd paar. Art Deco-stijl. Afmeting: 32 x 46 x 24 cm. In goede staat.