Bronzen skelet op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Naakte dame met duif. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Bronzen art deco danseres met tamboerijn. Plated. Slijtage. Circa 1910. Geplaatst op marmeren basement. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek art deco figuur van messing op marmeren basement. Danseres/jongleur met ballen. Circa 1910. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Naakte dame op rots. Gesigneerd Rossi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 64 x 22 cm. In goede staat.
Antiek bronzen paard op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 25 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Antieke tafellamp met glasblazer, 'Souffleur de Verre par rousseau'. Frankrijk. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee antieke art deco metalen boekensteunen met marmer en eekhoorns. Circa 1920. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Oud bronzen 4-armig figuur met knots, staande op een lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Groot Chinees bronzen beeld van man met korf. Circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Grote bronzen uil met groene patina, geplaatst op marmeren basement. Gesigneerd. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Groot Zuid-Europees houtgestoken heilig beeld met polychromie. 17e - 18e Eeuwse stijl. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.
Antieke messing jugendstil danseres met serpent aan been. Geplaatst op een zwart marmeren basement. Circa 1910. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Oud Japans of Chinees bronzen figuur met floraal cloisonné. Met bodemmerk. Wijsheer op muilezel. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
Antiek Italiaans renaissance figuur. Gepolychromeerde engel met helm. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen damesbuste door V. Bruyneer Paris. Circa 1900. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Groot kunstwerk van albast, met smeedijzeren ophanging en koperwerk. Gesigneerd J. Marco, J.M. Vera. Sarreal 1979. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 60 x 20 cm. In goede staat.
Bronzen figuren groep met marmer. Twee dames met duiven bij Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 27 x 16 cm. In goede staat.
Antieke voetbal prijs van brons. Keerstock Clemens. Internationaal seizoen. 1926 - 1927 - 1928. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws houtgestoken heilig figuur met originele polychromie. Afmeting: H 162 cm. In goede staat.
Oud/antiek bronzen figuur. Benin? Afrika, Nigeria. Met patina. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Marmeren damesbuste in Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke marmeren leeuw met glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x52 x 19 cm. In goede staat.
Erotisch, bronzen damesfiguur met omklapbare jurk, geplaatst op een marmeren sokkel. Weense-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.