Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met bandintarsia en koperen binnenbak. Afmeting: 42 x Ø 36 cm. In goede staat.
Elegante fijne witgouden rozetoorstekers, 585/000, met amethist en diamant. Ronde oorstekers met in het midden een rond gefacetteerde amethist, ø3,2mm, met daaromheen een rand met 24 briljant geslepen...
Antiek Perzisch kleed. Floraal/meerkleurig. Slijtage. Afmeting: 150 x 190 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: 30 x 17 x 14 cm. In goede staat.
Twee geelgouden kruizen, 585/000. geelgouden hanger met een bol kruis voorzien van een corpus, 55x31mm, en een kruis met filigrain bewerking en een corpus, 28x42mm, voorzien van onedele brochering. T...
Fantasiering, 333/000, met ruw bewerkte halve maan bezet met een zirconia. Breedte ring 9mm. ø 52, ca 1,9 gram. In goede staat
Grote bronzen kroonluchter. Zes-lichts. Circa 1900. Afmeting: 68 X Ø 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen siervazen met zwart marmeren basement. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Een rozetring met een fantasievorm bezet met diverse singlecut geslepen diamanten. breedte kop 9 mm. totaal ca 0,25 ct. ø 53. ca 2,6 gram. In goede staat
Zeldzaam mahoniehouten Louis Philippe schrijfsecretaire met uittrekbare schrijflade, nest en compartimenten. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 168 x 103 x 52 cm. In zeer g...
Hollandse mahoniehouten Biedermeier vitrine opzetkast met schappen en origineel ringbeslag. Afmeting: 215 x 160 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands mahoniehouten Empire kabinet. Circa 1820. Strak model, met origineel beslag. Lichte beschadiging. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal groot met Geisha in landschap/tekst decor + bodemmerk, chip. En een grote voorraadpot met floraal/tekst decor, goed. Afmeting: 31 - 57 cm. In redelijk/...
Twee 18e - 19e eeuwse Hollandse kopergeslagen beddepannen. Eén gemerkt met I.H.S. andere floraal. Beide in zeer goede staat. Afmeting: 90 - 108 cm.
Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine octagonale vaas met Foo-honden en Chinese karaktertekens. Afmeting: 36 x18 x 19 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees porselein. Twee chocolade koppen, één kopje chip, één kopje haarlijn bodem. Twee Imari kommen, één kom haarlijn, één kom chip. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In redelijke staat.
Geelgouden rijring, 750/000, met diamant. Riviére ring voorzien van opstaande 4-poot chatons bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,62 ct, VS-G. ø 56, ca 5,1 gram. breedte ring 4 mm. Nie...
Zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Ring met 2 banden aan elkaar beiden bezet met een chaton voorzien van een grote zirconia, ø10mm, één wit en één geel, en in de band versierd met pave gezette zi...
Ring, 333/000, met markesiet en onyx. Ring Art decor stijl met in het midden een rechthoekige onyx met daaromheen 4 balken bezet met markesiet stenen. grootte kop 23x14mm. ø56. ca 5,1 gram. In goede s...
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord. Gecontourneerd, met landschap/floraal/paradijsvogel decor. Chips rand. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bruin glazuur en gouden bloemen. Afmeting: 4,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Massief eiken twee-deurs kast met klein gestoken kuifje. Onder met twee lades. Circa 1860. Afmeting: 200 x 158 x 55 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselen wasschaal met rode glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met floraal/insekten decor. Met bodemmerk. Chip en twee haarlijnen. Afmeting: 5,5 x Ø 19,8 cm. In redelijk/goede staat.