This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Oosterse bijzettafel
Result: 40 EUR

Oosterse teakhouten bijzettafel met floraal snijwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 60 x 59 cm. In goede staat.

G.P.Verschuur, 1866, landschap met waterval
Starting price 80 EUR

G.P. Verschuur, landschap met waterval, herders en vee. 1866. Aquarel op papier. Afmeting: H39 x B49 cm. Vochtvlekken verder in redelijke staat.

Zilveren collier
Starting price 60 EUR

Zilveren collier, 925/000. Zilveren collier gemaakt uit rechthoekige staafjes met een matte en een gepolijste bewerking. Voorzien van een carabijnhaak. Breedte 5 mm, lengte 41-44 cm. ca 26 gram. Nieuw

Japanse houtsnede
Result: 30 EUR

Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Reizend gezelschap. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.

Franse commode
Result: 70 EUR

Franse 19e eeuwse mahoniehouten commode met messing beslag. Afmeting: 69 x 71x 42 cm. In goede staat.

4x Chinese plaquettes
Starting price 400 EUR

Vier grote Chinees porseleinen plaquettes met Familie Rose berglandschap decor, tekst en signatuur. Met houten omlijsting. Afmeting: H 103 x B 39 cm. In goede staat.

Gouden hanger turkoois
Result: 190 EUR

Grote geelgouden hanger, 585/000, met turkoois. Hanger met een ovale geelgouden zetkast et daarin een turkooissteen, ø 43x26mm. ca 20,1 gram In goede staat

2x Ton van Os, Abstract
Starting price 60 EUR

Twee lithografieën van Ton van Os 1972. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.

Perzische loper, 311x110 cm.
Result: 60 EUR

Handgeknoopte Perzische loper. Geheel met ruit motief. In diverse kleuren. Rand iets gerafeld en kleed beetje sleets. Afmeting: 311 x 110 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Result: 275 EUR

Chinees porseleinen vaas met fantasie/fabel figuur in landschap. Zeldzaam decor. Afmeting: 19 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Perzische loper, 237 x 95 cm.
Result: 60 EUR

Oude Perzische loper in de kleurstelling bruin/zwart/creme. Afmeting: 237 x 95 cm. In redelijke staat.

Witgouden hanger met parel en diamant
Result: 40 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met zirconia's en parel. Grootte 8x16 mm. ca 0,8 gram. In goede staat

Chinees tablet met draak
Result: 450 EUR

Groot Chinees porseleinen tablet met blauw glazuur en reliëf decor met witte draak. Afmeting: 3 x Ø 31 cm. In goede staat.

Theo Bijkerk, De Bommelas met waterput
Result: 100 EUR

Theo Bijkerk, Enschede. De Bommelas met waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

5-Delig Imari kaststel
Result: 200 EUR

Vijf delig 19e eeuws Imari porseleinen kaststel. Afmeting: 21 - 33 cm. Twee vazen gelijmd, deksels beschadigd en verder in redelijke staat.

Bronzen figuur, Antilope
Starting price 480 EUR

Art Deco bronzen antilope op onyx basement. Ontwerp Pierre Le Faquays. Circa 1930. Afmeting: 22 x 37 x 12 cm. In goede staat.

Gouden hanger/broche met camee
Starting price 250 EUR

Geelgouden hanger/broche, 585/000 met schelpcamee. Fraai gesneden ovale schelpcamee met afbeelding van een dame geplaatst in een ovale gezaagde geelgouden rand versierd met graveerwerk. Grootte 44x52...

G. von Meyen, Portret Kaiser Wilhelm
Result: 50 EUR

Gert von Meyen, 1910. Portret Kaiser Wilhelm. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 10 cm. In goede staat.

A. Voigt Fölger, Herder met zijn schapen
Result: 60 EUR

August Voigt-Fölger. 1836 - 1918. Herder met zijn schapen. Gemengde techniek op papier. Geen lijst. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 67 x B 49 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden ring smaragd en diamant
Result: 275 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Ring met een bolle band voorzien van een witgouden ovale rozet bezet met een ovaal gefacetteerde smaragd en daaromheen een rand met 8 kleine briljant ...

2x Chinese hockers
Result: 70 EUR

Twee Chinese houtgestoken hockers, waarvan ééntje met marmeren blad. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 62 cm. In goede staat.

Empire stoof
Result: 150 EUR

Antieke mahoniehouten Empire-stijl theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 57 x 35 cm. In goede staat.

Collier van citrienkwarts met gouden hanger
Result: 220 EUR

Collier van citrienkwarts met gouden hanger en gouden slot, 585/000. Collier van gefacetteerde citrienkralen, ø 7,5mm, in het midden versierd met een gouden hartvormige hanger bezet met een rand en ee...

Zeldzame glazen strijksteen
Starting price 300 EUR

Zeldzame glazen strijksteen. 15e - 16e Eeuw of ouder. Afmeting: 2,5 x Ø 7 cm. In goede staat.