Elegante fijne witgouden rozetoorstekers, 585/000, met amethist en diamant. Ronde oorstekers met in het midden een rond gefacetteerde amethist, ø3,2mm, met daaromheen een rand met 24 briljant geslepen...
Duitse Meissen porseleinen taartschaal met floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 32,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Fayence vaas Hanau met chinoiserie decor. Onduidelijk blauw bodemmerk. Afmeting: 28 x Ø 21 cm. Bovenrand professioneel gerestaureerd verder in goede staat.
Twee Zuid-Amerikaanse terracotta figuren, Maya. Eén maal man spuugt met hoofdbedekking, bodemvondst. Eén maal vaas met figuren, 20e eeuw, later gesigneerd Dien Mark. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede sta...
Twee geelgouden kruizen, 585/000. geelgouden hanger met een bol kruis voorzien van een corpus, 55x31mm, en een kruis met filigrain bewerking en een corpus, 28x42mm, voorzien van onedele brochering. T...
Fantasiering, 333/000, met ruw bewerkte halve maan bezet met een zirconia. Breedte ring 9mm. ø 52, ca 1,9 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Een rozetring met een fantasievorm bezet met diverse singlecut geslepen diamanten. breedte kop 9 mm. totaal ca 0,25 ct. ø 53. ca 2,6 gram. In goede staat
Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote antieke cassis-kleurige mondgeblazen glazen vijf-delige piece de milieu tafelstuk. Circa 1900. Afmeting: 54 x ø 27 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen vaas, baluster-vormig. 21e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Geelgouden rijring, 750/000, met diamant. Riviére ring voorzien van opstaande 4-poot chatons bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,62 ct, VS-G. ø 56, ca 5,1 gram. breedte ring 4 mm. Nie...
Twee miniatuur schilderijen. Eén maal portret koning, geheel geschilderd. Gesigneerd J. Canava. Eén maal dame met hoofddoek. Geschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: 6 - 7,5 Ø cm. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Ring met 2 banden aan elkaar beiden bezet met een chaton voorzien van een grote zirconia, ø10mm, één wit en één geel, en in de band versierd met pave gezette zi...
Antieke palissanderhouten Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Eén tand afgebroken.en meerdere tandpunten. Circa 1880. Afmeting: 13 x 35 x 19 cm. In redelijke staat.
Massief eiken twee-deurs kast met klein gestoken kuifje. Onder met twee lades. Circa 1860. Afmeting: 200 x 158 x 55 cm. In goede staat.
Ring, 333/000, met markesiet en onyx. Ring Art decor stijl met in het midden een rechthoekige onyx met daaromheen 4 balken bezet met markesiet stenen. grootte kop 23x14mm. ø56. ca 5,1 gram. In goede s...
Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist met antiek slot. Afmeting: 96 x 180 x 70 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met bandintarsia en koperen binnenbak. Afmeting: 42 x Ø 36 cm. In goede staat.
Notenhouten bijzettafel met ivoor-inleg. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 75 x 50 x 74 cm. In goede staat.
Geelgouden horlogeketting, 585/000, met een opengewerkte schakel en een groot veeroog met musketonhaak. Lengte 39 cm. ca 8,2 gram. In goede staat
Grote zilveren ring, 835/000, met kleurstenen. Ring met een grote bloemvormige kop bezet met diverse kleurstenen in verschillende vormen en diverse markesieten. ø kop 36 mm. ø 58. ca 22,3 gram In goed...
Geelgouden band ring, 585/000, met bloedkoraal. ring met in het midden een ovale bloedkoraal in gladde rand met sierlijke elementen aan de zijkanten. Breedte 9 mm. ø 56. ca 2,6 gram. In goede staat
Grote bronzen kroonluchter. Zes-lichts. Circa 1900. Afmeting: 68 X Ø 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen siervazen met zwart marmeren basement. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 38 cm. In goede staat.