Eikenhouten Louis Seize-stijl hoekvitrinekast met panelen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 186 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil spiegel met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: H 150 x B 82 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Duits Jugendstil porselein. Circa 1915. Bestaande uit: Eén sauciere en vijf schalen. Afmeting: 21 - 37 cm. In goede staat.
Zeven delen oud/antiek porselein. Bestaande uit: Sevres potje, handbeschilderd, 19e eeuw. R.P.M. hand met schelp, circa 1900. Zwaan-vaas, ongemerkt. Duitse kandelaar. Porseleinen ei. Meissen belletje....
Eikenhouten antieke houtgestoken Mechelse parapluhouder. Circa 1890. Afmeting: 80 x 70 x 25 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits Jugendstil servies. Gemerkt K.P.M. Krister Porzellan manufactur, Waldenbuur. Circa 1915. Bestaande uit: 12x Diepe borden, 12x platte borden, 12x kleine borden, 2x vleesschalen, 2x ...
Mahoniehouten bibliothecaris trap. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinkast met zijkanten van glas. 19e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: H 205 x B 150 x D 38 cm. In goede staat.
Antieke Franse polychrome Fayence wandvaas in de vorm van een Schotse doedelzak. Gesigneerd H.R. Quimper. Afmeting: 19 x 13 x 4 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse cloisonne vazen met floraal/vogel decor. Met bronzen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Fayence wandborden. Genummerd. Circa 1900. Boch of Delft. Friese voorstelling naar Otto Eerelman. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.
Twee Neo Gotische eikenhouten meubelen. Tweede helft 19e eeuw. Eén maal kastje met briefpanelen. Eén maal bijzettafel. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijftafel met drie lades en schrijfleer. Zonlicht-schade. Afmeting: 75 x 120 x 54 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Spaanse? porseleinen tafellamp met cherubijnkoppen. Onduidelijk gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x ø 25 cm. In goede staat.
R. Nelissen. 1972. 1944 - . Surrealistische duivel figuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 31 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten halspiegel met facet geslepen glas. Circa 1910 -1920. Afmeting: H 127 x B 65 cm. In goede staat.
Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Landschap met huis en dorpsgezicht. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.
Francine. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/krabben decor. Alle borden haarlijnen + chips. Afmeting: ø 23,2 cm. In redelijke staat.
Drie delen antiek. Divers. Bestaande uit: Japanse benen godheid. Chinees porseleinen fluitje. Antieke filigrain houder met lakstempel. J. van Best pompen. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Drie grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Eén maal tuin decor met vaas, haarlijn. Eén maal tuin decor met kraanvogels, Queng Lung + gemerkt, haarlijn + chip. Eén maal koekoek in ...
Set van vier 18e eeuwse Delftse borden met bloemenvaas/Chinese tuin decor. Randschades. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.