Twee schaakspellen. Eén maal Islamitische schaakset met benen schaakstukken en houten schaakbord. Eén maal hoornen schaakspel, Oosters, met houten schaakbord. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm / 12 x 35 x 35 ...
Japans schaakspel met imitatie ivoor. Houten schaakbord. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In goede staat.
J. Hendriks. 1980. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans aardewerken schaakspel met dieren + houten schaakbord. Afmeting: 20 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Groot aardewerken schaakspel met middeleeuwse figuren + houten schaakbord. Afmeting: 26 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Zilveren koordcollier, 925/000, voorzien van veeroog. ø4,5mm. 60 cm. ca 38 gram. In goede staat
Twee Russische porseleinen schaakspelen. Twee-kleurig met goud decor en houten schaakbord. Afmeting: 10 x 50 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse tas met zilveren beugel en rokhaak. Gecontourneerde beugel versierd met gegraveerde bewerking met zwart velouren tas, MT.: Adrianus Beeldemaker, Zwolle, jl.:R:1756, met een zilveren rokhaak...
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Ring met een strakke band bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. breedte 2,5 mm, ø56 ca 3,6 gram. In goede staat
Twee schaakspelen. Eén maal Tebodin-set Rotterdam, metaal + hout. Eén maal stad Rotterdam Design schaakspel met metalen figuren en pvc bord. Afmeting: 17 x 50 x 50 cm / 9 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Jaipur India zijden set, verguld/plated met zijden schaakbord. Eén maal India, geëmailleerde set op messing met houten schaakbord. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm / 8 x 50 x 50 ...
Fijne geelgouden horlogeketting, 585/000, voorzien van een dubbele ketting met schuif voorzien van graveerwerk, bevestigd aan 2 sierlijke eindstukken met bewerking en een haak. Ketting voorzien van re...
Klaas Bernink 1984, nr. 82/150. 1913 - 1996. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Doos met diverse (personen)wagons en modeltreinen. Ongetest en in verschillende condities
Collier met turkoois gemaakt op staaldraad. Voorzien van kapitolstokje. Gelabeld: Claudia Roodheuvel lengte 53 cm. In goede staat.
Elegante witgouden oorstekers, 750/000, met parel en diamant. Oorstekers met trapezium-vorm, in het midden bezet met een briljant geslepen diamant in een gladomzetting, 2x0,20ct. Onderaan de oorsteker...
Vier delen oud/antiek blikken speelgoed. Twee Jugendstil kindernaaimachines. Opwindboot, gemerkt M.S., Western Germany. Motorfiets, China. Afmeting: 16 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 3 zilveren miniaturen, 835/000, met een vrouw met kalf bij hek, een vrouw met juk bij pomp en een man met kar. 3x6x3cm, 3x5x3cm en 2,5x4x3cm. Totaal ca 63 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met blauwe steen. Ring met een ovale zetkast met 8 poten bezet met een ovaal cabouchon geslepen steen met blauwe waas. 7,5x6mm. ca 3,1 gram. In goede staat
Grote zilveren schaal, 800/000, met blauw glazen binnenbak. Rond model versierd met ribben, een omgeslagen rand, aan de boven en onderzijde, versierd met floraal patroon. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilb...
Zilveren bruidsbokaal, 925/000 met 6 lepels en 6 vorken, 800/000. Fraaie bokaal op ronde voet, versierd met krullen en een rand met knerren. Voorzien van een deksel met zoenend echtpaar. Met één greep...
Zeer groot lot diverse pluche speelgoed figuren. Onder andere: Steiff, mohair, vilt et cetera. Eerste helft / tweede helft 20e eeuw. Interessant lot!! Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Arend Hendriks. 1901 - 1951. Landschap. Aan J.C. Ebbinge Wubben 45, 46. Ets op papier. Afmeting: H 33 - B 36 cm. In goede staat.
Vier zilveren sieraden met lapis lazuli, 925/000. Collier van kralen uit lapis lazuli, ø 6mm, in het midden voorzien van een ovaal bewerkte hanger met lapis lazuli en 3 ringen met lapis lazuli, ø 51/ø...
Twee zilveren tafelfazanten, 915/000, Spaans, een paar. 19x4x9cm. totaal ca 132 gram. In goede staat
Zilveren schaal, 13 lothige, 812,5/000, rechthoekig gecontourneerd model met een gekrulde rand, geplaatst op 4 poten. Voorzien van 2 handgrepen met bladdecor en een cartouche. 28x13x5cm. ca 123 gram. ...
Kavel met 42 diverse zilveren munten waaronder Nederland/Nederlands Indië 10 cent en 25 Cent. Diverse condities en jaartallen.
Kavel met 6 bronzen penningen waaronder: 2x "Prof. Dr. Pedro N. Arata", 1x "A Sarmiento 1811-1888", 1x "Estanislad Arévalo", 1x "En union Y Libertad 1813" en 1x moeilijk te lezen penning met voorstell...
Antieke Friese zilveren koffiekan op comfoor, Zilveren kan met cannelures en een rand met floraal decor. Voorzien van een schenktuit met acanthusblad en drakenkop en een C-vormige greep. De kan heeft ...
Aad van den Bosch. Schaakvoorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 34 cm. In goede staat.
Aad van den Bosch. 1937 - Voorstelling met schaakstukken. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 36 cm. In goede staat.
A. Peters. 1878. Oostenrijks berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 66 cm. In redelijke staat.
Constance Wibaut. 1920 - 2014. Vijf schetsen met figuren. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970. Boerderij met beek en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
H. Gunneweg? Circa 1920. Hollands landschap met windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
J.H.H. Bevort. 1917 - 1996. Amsterdams stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.
P.A. Bouter. 1887 - 1968. Coming sheep met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Tjomme Edzard de Vries. 1908 - 1975. Stadsgezicht Utrecht 1944. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 45 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands landschap in vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Russische ikoon. Maria met kindje Jezus en drie apostelen. Afmeting: 31,5 x 27,5 x 5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinese handbeschilderde bamboe penselenhouder met berglandschap decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 9,5 cm. In goede staat.
W.F. antieke twee-delige bureauset in lederen houder. Briefopener + schaar. Gegraveerd, deels verguld. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Afmeting: 45 x ø 37 cm. In goede staat.
M. Vernet. Dame op sofa. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 100 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans ivoren figuur. Japanse oude man met kind en bloesemtak. Op houtgestoken console. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antieke vier-delige toiletset. Circa 1930. Filigrain messing met bewerkt malachiet. Afmeting: 8 - 36 cm. In goede staat.
Engels gehamerd tinnen theeservies op tablet. Civic Penter. Circa 1920. Afmeting: 6 - 55 cm. In goede staat.
Prof. J.H. Jurres. Drinkende Romein met paard bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 13,5 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kan, beschadigd. Twee vaasjes, geel/blauw. Jade schaaltje, haarscheuren. Vier kopjes, divers. Familie Rose kom, gaaf. Rest haarsche...
Twee oude Duitse miniaturen met been. 20e Eeuw. Portretten van Wolfgang Amadeus Mozart en zijn vrouw Constanze Weber. Afmeting: 9 - ø 6,5 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil-stijl bronzen tafellamp met vrouw en gematteerde glazen kappen. Eén restauratie professioneel. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antiek Indonesisch houtgestoken kistje met draken/dansers/vogel decor. Gesigneerd Rennie & Co. Birmingham op slot. Circa 1920. Afmeting: 17 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Oude Capodimonte keramieken handbeschilderde piedestal. Voet gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In redelijke staat.
J. Jelgerhuis, 1821. 1770 - 1836. Fries interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24,5 cm. In goede staat.
A.J. van Wijngaerdt. 1808 - 1887. Bosgezicht met twee figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 15 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Hollands Fayence. Eén Delftse schotel met spreuk, randschade. Eén Makkumer Tichelaar gemerkte dekselvaas, schade. Afmeting: ø 23 en ø 30 cm. In redelijke staat.
Antiek tinnen inktstel in Louis Seize-stijl met daarop briefweegschaal gemonteerd. Circa 1900. Afmeting: 23 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen celadon vaas met collectie zegel. Craquele glazuur. Afmeting: 25,5 x ø 12,5 cm In goede staat.
Japanse Kutani porseleinen caché pot met figuren en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x ø 28 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Kapot. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In matige toestand.
Imam Sutopo 1967. 1938 - . Indonesische School. Titel: Wanita Diru. Damesportret. Craquele. Afmeting: H 67 x B 56 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.
Drie oude vooroorlogse camera's met houders. Kodak, Butchers en Agfa. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen rolwagen vaas met bamboe decor. 20e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. ø 17 cm. In goede staat.
Pendant. Circa 1900. Besneeuwde dorpsgezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 23 cm. In goede staat.
G. Jonge. 21e Eeuw. Twee kinderen in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Vier albasten tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 14 ø cm. In goede staat.
Divers oud Chinees porselein naar oud voorbeeld Qung Lung en Kang Xi stijl. Afmeting: 4 - 31 cm. In goede staat.
Prachtige oude Chinees porseleinen sierschotel met bloemen/draken/goud decor. Zéér gedetailleerd. Met bodemmerk. Afmeting: ø 35,5 cm. In goede staat.
Andries van de Berg. 1852 - 1944. Larens interieur, moeder met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen pot met theeglazuur, goud en vleermuiskoppen. Bodemmerk. Afmeting: 10 x ø 13 cm. In goede staat.
Twee maal oud China. 20e Eeuw. Eén drie-delig houtgesneden kamerscherm met zijde schilderijen. Eén porseleinen plaquette met Chinese godheid. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Groot lot diversen. Onder andere: Glas, keramiek, porselein et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 52 cm. In goede staat.
Russische School. 2002. Kyrillisch gesigneerd verso. Vrouwengezichten met bladgoud. Acryl op linnen. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.
Grote antieke metalen collectebus. Circa 1900. Bethel Diaconie. Afmeting: 41 x 24 cm ø. In goede staat.
Lot antiquarische Hollandse boeken. Artis, Indië et cetera. 1915 - 1950. Afmeting: 26 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse grote Chinese Kanton Familie Rose vazen met figuren. Eén chip. Afmeting: 27 x ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Capucijner, met binnenin koekoek uit het huis decor. Afmeting: 5,5 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Acht antieke Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits Sitzendorf keramieken paard met veulen. Circa 1930. Minimale chips bodemrand. Afmeting: 17 x 25 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen kom met figuren decor + tekst. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram schaal + Ram doos. Arnhem-Holland. Landelijk decor. Model nr.: 35. Afmeting: H 5,5 x ø 11,9 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Sprong decor. Model nr.: 34. Afmeting: 5,3 x ø 18,5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Delftse Fayence polychrome beschilderde borden, waarvan drie maal pannenkoek. Gemerkt APK. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen knobbelvaas met gemarmerd glazuur, teksten en bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twaalf antieke Hollandse Utrecht Westraven platelen onderzetters met diverse florale decors. Jugendstil. Enkele lichte beschadigingen. Circa 1915. Afmeting: ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke porseleinen lampenvoet met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Acht maal Engelse Royal Albert porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: 6x Royal Albert + 2x Sutherland. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Zelfportret uit 2000. Zeldzaam. Houtskool op papier. Afmeting: H 56 x B 40 cm. In goede staat.
Vermoedelijk M.C. Escher. Bosschage in tuin. Met boekje Genealogie geslacht Escher. Houtskool op papier. Afmeting: H 31x B 24 cm. In goede staat.
W.H. Eickelberg. 1845 - 1920. Riviergezicht met vissers en huisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 97 x B 64 cm. In goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Stadsgezicht Parijs met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Lot zilver met o.a. een klein fotolijstje, een theezeef, een roomlepel, een suikertang, een botermes met zilveren heft en een citrusschiller met zilveren heft. Diverse gehaltes. In redelijk goede staa...
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.