This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

2x Schaakspellen
Result: 650 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Islamitische schaakset met benen schaakstukken en houten schaakbord. Eén maal hoornen schaakspel, Oosters, met houten schaakbord. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm / 12 x 35 x 35 ...

Japans schaakspel
Result: 140 EUR

Japans schaakspel met imitatie ivoor. Houten schaakbord. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In goede staat.

J. Hendriks, Havengezicht
Result: 35 EUR

J. Hendriks. 1980. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Aardewerken schaakspel Afrika
Starting price 120 EUR

Groot Afrikaans aardewerken schaakspel met dieren + houten schaakbord. Afmeting: 20 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Aardewerken schaakspel
Starting price 120 EUR

Groot aardewerken schaakspel met middeleeuwse figuren + houten schaakbord. Afmeting: 26 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Zilveren koordcollier
Result: 45 EUR

Zilveren koordcollier, 925/000, voorzien van veeroog. ø4,5mm. 60 cm. ca 38 gram. In goede staat

2x Russische porseleinen schaakspelen
Result: 150 EUR

Twee Russische porseleinen schaakspelen. Twee-kleurig met goud decor en houten schaakbord. Afmeting: 10 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Antieke tas met zilver 1756
Result: 280 EUR

18e Eeuwse tas met zilveren beugel en rokhaak. Gecontourneerde beugel versierd met gegraveerde bewerking met zwart velouren tas, MT.: Adrianus Beeldemaker, Zwolle, jl.:R:1756, met een zilveren rokhaak...

Gouden rijring met diamant
Result: 225 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Ring met een strakke band bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. breedte 2,5 mm, ø56 ca 3,6 gram. In goede staat

2x Schaakspelen
Result: 75 EUR

Twee schaakspelen. Eén maal Tebodin-set Rotterdam, metaal + hout. Eén maal stad Rotterdam Design schaakspel met metalen figuren en pvc bord. Afmeting: 17 x 50 x 50 cm / 9 x 40 x 40 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Result: 250 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Jaipur India zijden set, verguld/plated met zijden schaakbord. Eén maal India, geëmailleerde set op messing met houten schaakbord. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm / 8 x 50 x 50 ...

Gouden fijne horlogeketting
Result: 325 EUR

Fijne geelgouden horlogeketting, 585/000, voorzien van een dubbele ketting met schuif voorzien van graveerwerk, bevestigd aan 2 sierlijke eindstukken met bewerking en een haak. Ketting voorzien van re...

Klaas Bernink, Twentse boerderij
Starting price 160 EUR

Klaas Bernink 1984, nr. 82/150. 1913 - 1996. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Doos diverse wagons/modeltreinen
Result: 120 EUR

Doos met diverse (personen)wagons en modeltreinen. Ongetest en in verschillende condities

Collier met turkoois
Starting price 25 EUR

Collier met turkoois gemaakt op staaldraad. Voorzien van kapitolstokje. Gelabeld: Claudia Roodheuvel lengte 53 cm. In goede staat.

Witgouden oorstekers met diamant en parel
Starting price 750 EUR

Elegante witgouden oorstekers, 750/000, met parel en diamant. Oorstekers met trapezium-vorm, in het midden bezet met een briljant geslepen diamant in een gladomzetting, 2x0,20ct. Onderaan de oorsteker...

4x Oud/antiek blikken speelgoed
Result: 35 EUR

Vier delen oud/antiek blikken speelgoed. Twee Jugendstil kindernaaimachines. Opwindboot, gemerkt M.S., Western Germany. Motorfiets, China. Afmeting: 16 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

3 Zilveren miniaturen
Result: 50 EUR

Lot met 3 zilveren miniaturen, 835/000, met een vrouw met kalf bij hek, een vrouw met juk bij pomp en een man met kar. 3x6x3cm, 3x5x3cm en 2,5x4x3cm. Totaal ca 63 gram. In goede staat

Gouden ring met blauwe steen
Starting price 50 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met blauwe steen. Ring met een ovale zetkast met 8 poten bezet met een ovaal cabouchon geslepen steen met blauwe waas. 7,5x6mm. ca 3,1 gram. In goede staat

Zilveren fruitschaal
Starting price 500 EUR

Grote zilveren schaal, 800/000, met blauw glazen binnenbak. Rond model versierd met ribben, een omgeslagen rand, aan de boven en onderzijde, versierd met floraal patroon. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilb...

Zilveren serveerbokaal met bestek
Result: 190 EUR

Zilveren bruidsbokaal, 925/000 met 6 lepels en 6 vorken, 800/000. Fraaie bokaal op ronde voet, versierd met krullen en een rand met knerren. Voorzien van een deksel met zoenend echtpaar. Met één greep...

Groot lot pluche figuren
Result: 190 EUR

Zeer groot lot diverse pluche speelgoed figuren. Onder andere: Steiff, mohair, vilt et cetera. Eerste helft / tweede helft 20e eeuw. Interessant lot!! Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.

Arend Hendriks, Landschap
Result: 70 EUR

Arend Hendriks. 1901 - 1951. Landschap. Aan J.C. Ebbinge Wubben 45, 46. Ets op papier. Afmeting: H 33 - B 36 cm. In goede staat.

4 Zilveren sieraden met lapis lazuli
Result: 140 EUR

Vier zilveren sieraden met lapis lazuli, 925/000. Collier van kralen uit lapis lazuli, ø 6mm, in het midden voorzien van een ovaal bewerkte hanger met lapis lazuli en 3 ringen met lapis lazuli, ø 51/ø...

2 Zilveren fazanten
Starting price 350 EUR

Twee zilveren tafelfazanten, 915/000, Spaans, een paar. 19x4x9cm. totaal ca 132 gram. In goede staat

9x Munten (divers)
Result: 60 EUR

Kavel met 9 munten wereldwijd, diverse condities.

Zilveren schaal
Result: 55 EUR

Zilveren schaal, 13 lothige, 812,5/000, rechthoekig gecontourneerd model met een gekrulde rand, geplaatst op 4 poten. Voorzien van 2 handgrepen met bladdecor en een cartouche. 28x13x5cm. ca 123 gram. ...

63x Zilveren munten
Starting price 100 EUR

Kavel met 42 diverse zilveren munten waaronder Nederland/Nederlands Indië 10 cent en 25 Cent. Diverse condities en jaartallen.

6 Bronzen penningen
Starting price 60 EUR

Kavel met 6 bronzen penningen waaronder: 2x "Prof. Dr. Pedro N. Arata", 1x "A Sarmiento 1811-1888", 1x "Estanislad Arévalo", 1x "En union Y Libertad 1813" en 1x moeilijk te lezen penning met voorstell...

Zilveren antieke kan op comfoor, 19e eeuw
Result: 550 EUR

Antieke Friese zilveren koffiekan op comfoor, Zilveren kan met cannelures en een rand met floraal decor. Voorzien van een schenktuit met acanthusblad en drakenkop en een C-vormige greep. De kan heeft ...

Aad van den Bosch, Schaakvoorstelling
Starting price 40 EUR

Aad van den Bosch. Schaakvoorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 34 cm. In goede staat.

Aad v.d. Bos, aquarel met schaakstuk
Starting price 40 EUR

Aad van den Bosch. 1937 - Voorstelling met schaakstukken. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 36 cm. In goede staat.

A. Peters, Oostenrijks berglandschap
Starting price 100 EUR

A. Peters. 1878. Oostenrijks berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 66 cm. In redelijke staat.

5x C. Wibaut, 5x Schetsen
Starting price 80 EUR

Constance Wibaut. 1920 - 2014. Vijf schetsen met figuren. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In goede staat.

Frans Baayens, Boerderij met beek en kippen
Result: 120 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970. Boerderij met beek en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

H. Gunneweg?, Hollands landschap met windmolen
Result: 50 EUR

H. Gunneweg? Circa 1920. Hollands landschap met windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

J.H.H. Bevort, Stadsgezicht Amsterdam
Starting price 325 EUR

J.H.H. Bevort. 1917 - 1996. Amsterdams stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.

P.A. Bouter, Coming sheep
Result: 220 EUR

P.A. Bouter. 1887 - 1968. Coming sheep met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

T.E. de Vries, Stadsgezicht Utrecht 1944
Result: 100 EUR

Tjomme Edzard de Vries. 1908 - 1975. Stadsgezicht Utrecht 1944. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 45 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands landschap
Result: 75 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands landschap in vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Russische ikoon, 19e eeuw
Result: 150 EUR

19e Eeuwse Russische ikoon. Maria met kindje Jezus en drie apostelen. Afmeting: 31,5 x 27,5 x 5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese bamboe penselenhouder
Starting price 20 EUR

Grote antieke Chinese handbeschilderde bamboe penselenhouder met berglandschap decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 9,5 cm. In goede staat.

Antieke bureauset
Result: 20 EUR

W.F. antieke twee-delige bureauset in lederen houder. Briefopener + schaar. Gegraveerd, deels verguld. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Antieke mahonie theestoof
Result: 25 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Afmeting: 45 x ø 37 cm. In goede staat.

M. Vernet, Dame op sofa
Result: 160 EUR

M. Vernet. Dame op sofa. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 100 cm. In goede staat.

Japans ivoren figuur
Starting price 250 EUR

19e Eeuws Japans ivoren figuur. Japanse oude man met kind en bloesemtak. Op houtgestoken console. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Antieke 4-delige toiletset met malachiet
Starting price 100 EUR

Antieke vier-delige toiletset. Circa 1930. Filigrain messing met bewerkt malachiet. Afmeting: 8 - 36 cm. In goede staat.

Engels tinnen theeservies, 1920
Starting price 60 EUR

Engels gehamerd tinnen theeservies op tablet. Civic Penter. Circa 1920. Afmeting: 6 - 55 cm. In goede staat.

Prof. J.H. Jurres, Drinkende Romein met paard bij drenkplaats
Starting price 250 EUR

Prof. J.H. Jurres. Drinkende Romein met paard bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 13,5 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek Chinees porselein
Result: 340 EUR

Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kan, beschadigd. Twee vaasjes, geel/blauw. Jade schaaltje, haarscheuren. Vier kopjes, divers. Familie Rose kom, gaaf. Rest haarsche...

2x Oude miniaturen met been
Result: 60 EUR

Twee oude Duitse miniaturen met been. 20e Eeuw. Portretten van Wolfgang Amadeus Mozart en zijn vrouw Constanze Weber. Afmeting: 9 - ø 6,5 cm. In goede staat.

Jugendstil-stijl bronzen tafellamp
Result: 70 EUR

Grote Jugendstil-stijl bronzen tafellamp met vrouw en gematteerde glazen kappen. Eén restauratie professioneel. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

2 Parker pennen
Result: 45 EUR

Twee goudkleurige Parker balpennen, model Sonnet, Nieuw, 13,5 cm.

Indonesisch kistje
Result: 35 EUR

Antiek Indonesisch houtgestoken kistje met draken/dansers/vogel decor. Gesigneerd Rennie & Co. Birmingham op slot. Circa 1920. Afmeting: 17 x 26 x 18 cm. In goede staat.

Oude Capodimonte piedestal
Result: 60 EUR

Oude Capodimonte keramieken handbeschilderde piedestal. Voet gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In redelijke staat.

J. Jelgerhuis, Fries interieur met handwerkende vrouw
Starting price 750 EUR

J. Jelgerhuis, 1821. 1770 - 1836. Fries interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24,5 cm. In goede staat.

A.J. van Wijngaerdt, Bosgezicht
Result: 950 EUR

A.J. van Wijngaerdt. 1808 - 1887. Bosgezicht met twee figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 15 cm. In goede staat.

2x Antiek Hollands Fayence
Starting price 70 EUR

Twee maal antiek Hollands Fayence. Eén Delftse schotel met spreuk, randschade. Eén Makkumer Tichelaar gemerkte dekselvaas, schade. Afmeting: ø 23 en ø 30 cm. In redelijke staat.

Inktstel+weegschaal
Result: 80 EUR

Antiek tinnen inktstel in Louis Seize-stijl met daarop briefweegschaal gemonteerd. Circa 1900. Afmeting: 23 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Result: 325 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen celadon vaas met collectie zegel. Craquele glazuur. Afmeting: 25,5 x ø 12,5 cm In goede staat.

Japanse Kutani caché pot
Starting price 70 EUR

Japanse Kutani porseleinen caché pot met figuren en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x ø 28 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Result: 50 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Kapot. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In matige toestand.

Iman Sutopo, Wanita Diru
Starting price 150 EUR

Imam Sutopo 1967. 1938 - . Indonesische School. Titel: Wanita Diru. Damesportret. Craquele. Afmeting: H 67 x B 56 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.

3x Voor-oorlogse camera's
Result: 60 EUR

Drie oude vooroorlogse camera's met houders. Kodak, Butchers en Agfa. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.

Oude Chinese rolwagen vaas
Starting price 80 EUR

Oude Chinees porseleinen rolwagen vaas met bamboe decor. 20e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. ø 17 cm. In goede staat.

Pendant, Besneeuwde dorpsgezichten
Result: 425 EUR

Pendant. Circa 1900. Besneeuwde dorpsgezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 23 cm. In goede staat.

G. Jonge, Twee kinderen in de branding
Starting price 80 EUR

G. Jonge. 21e Eeuw. Twee kinderen in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

4x Albasten lampen
Result: 125 EUR

Vier albasten tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 14 ø cm. In goede staat.

7x Porselein (naar Chinees voorbeeld)
Result: 50 EUR

Divers oud Chinees porselein naar oud voorbeeld Qung Lung en Kang Xi stijl. Afmeting: 4 - 31 cm. In goede staat.

Prachtige Oude Chinese sierschotel ø 35,5 cm.
Result: 550 EUR

Prachtige oude Chinees porseleinen sierschotel met bloemen/draken/goud decor. Zéér gedetailleerd. Met bodemmerk. Afmeting: ø 35,5 cm. In goede staat.

A. van de Berg, Larens interieur, moeder met kinderen
Result: 200 EUR

Andries van de Berg. 1852 - 1944. Larens interieur, moeder met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Chinese pot met theeglazuur
Result: 250 EUR

Oude Chinese porseleinen pot met theeglazuur, goud en vleermuiskoppen. Bodemmerk. Afmeting: 10 x ø 13 cm. In goede staat.

Chinese plaquette + kamerscherm
Starting price 60 EUR

Twee maal oud China. 20e Eeuw. Eén drie-delig houtgesneden kamerscherm met zijde schilderijen. Eén porseleinen plaquette met Chinese godheid. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.

4x Chinese borden, 18e - 19e eeuw
Result: 125 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

Groot lot diversen
Result: 25 EUR

Groot lot diversen. Onder andere: Glas, keramiek, porselein et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 52 cm. In goede staat.

Russische School, Vrouwengezichten
Result: 150 EUR

Russische School. 2002. Kyrillisch gesigneerd verso. Vrouwengezichten met bladgoud. Acryl op linnen. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.

Antieke collectebus, 1900
Result: 35 EUR

Grote antieke metalen collectebus. Circa 1900. Bethel Diaconie. Afmeting: 41 x 24 cm ø. In goede staat.

Lot antiquarische boeken
Result: 50 EUR

Lot antiquarische Hollandse boeken. Artis, Indië et cetera. 1915 - 1950. Afmeting: 26 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese Kanton vazen
Starting price 100 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse grote Chinese Kanton Familie Rose vazen met figuren. Eén chip. Afmeting: 27 x ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

3x Capucijn kop+schotels
Result: 225 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Capucijner, met binnenin koekoek uit het huis decor. Afmeting: 5,5 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Lot 19e eeuwse Chinese miniaturen (8x)
Result: 130 EUR

Acht antieke Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Sitzendorf figuur
Result: 50 EUR

Antiek Duits Sitzendorf keramieken paard met veulen. Circa 1930. Minimale chips bodemrand. Afmeting: 17 x 25 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese kom
Starting price 500 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met figuren decor + tekst. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 11,5 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram schaal landelijk
Result: 435 EUR

Antieke Colenbrander Ram schaal + Ram doos. Arnhem-Holland. Landelijk decor. Model nr.: 35. Afmeting: H 5,5 x ø 11,9 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram schaal Sprong
Result: 450 EUR

Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Sprong decor. Model nr.: 34. Afmeting: 5,3 x ø 18,5 cm. In goede staat.

5x Antieke Delftse Fayence borden
Starting price 120 EUR

Vijf antieke Delftse Fayence polychrome beschilderde borden, waarvan drie maal pannenkoek. Gemerkt APK. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.

Chinese vaas met tekst
Result: 380 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen knobbelvaas met gemarmerd glazuur, teksten en bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

12x Antieke West Raven onderzetters
Result: 30 EUR

Twaalf antieke Hollandse Utrecht Westraven platelen onderzetters met diverse florale decors. Jugendstil. Enkele lichte beschadigingen. Circa 1915. Afmeting: ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke porseleinen lampenvoet, 1900
Starting price 50 EUR

Antieke porseleinen lampenvoet met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Lot Royal Albert porselein (8x)
Result: 40 EUR

Acht maal Engelse Royal Albert porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: 6x Royal Albert + 2x Sutherland. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Zelfportret
Starting price 400 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Zelfportret uit 2000. Zeldzaam. Houtskool op papier. Afmeting: H 56 x B 40 cm. In goede staat.

Vermoedelijk M.C. Escher, Boscage in tuin
Result: 360 EUR

Vermoedelijk M.C. Escher. Bosschage in tuin. Met boekje Genealogie geslacht Escher. Houtskool op papier. Afmeting: H 31x B 24 cm. In goede staat.

W.H. Eickelberg, Riviergezicht met vissers
Starting price 800 EUR

W.H. Eickelberg. 1845 - 1920. Riviergezicht met vissers en huisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 97 x B 64 cm. In goede staat.

Jan Rijlaarsdam, Stadsgezicht Parijs
Result: 1.000 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Stadsgezicht Parijs met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Lot zilver (divers)
Starting price 60 EUR

Lot zilver met o.a. een klein fotolijstje, een theezeef, een roomlepel, een suikertang, een botermes met zilveren heft en een citrusschiller met zilveren heft. Diverse gehaltes. In redelijk goede staa...

Gerold figuur, Papegaai
Result: 45 EUR

Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.