This website uses cookies

37. Juliveiling 2018

Auction on Friday, July 13, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
H.A. Willenborg, Paardenkar met sprokkelhout 1434
H.A. Willenborg, Paardenkar met sprokkelhout

Result:

40 EUR

Sold
Ongesigneerd, Damesportret 1338
Ongesigneerd, Damesportret

Result:

35 EUR

Sold
Gerard van Keulen, Joodse gravure 1398
Gerard van Keulen, Joodse gravure

Result:

35 EUR

Sold
J. v.d. Kolk, Koeien in ochtendnevel 1412
J. v.d. Kolk, Koeien in ochtendnevel

Result:

35 EUR

Sold
L. van G, Fietser bij Franse rivièra 1419
L. van G, Fietser bij Franse rivièra

Result:

35 EUR

Sold
Ongesigneerd, Jezus met doornenkrans 1441
Ongesigneerd, Jezus met doornenkrans

Result:

35 EUR

Sold
2x Landkaarten, 16e eeuw 1467
2x Landkaarten, 16e eeuw

Result:

35 EUR

Sold
Ton Anconé, Herenportret 1216
Ton Anconé, Herenportret

Result:

30 EUR

Sold
Rafaël B. Pasean, Man bij biervaten 1245
Rafaël B. Pasean, Man bij biervaten

Result:

30 EUR

Sold
W.J. Dijk, Boten op meer 1371
W.J. Dijk, Boten op meer

Result:

30 EUR

Sold
Onduid. gesig., Italiaanse jongen 1443
Onduid. gesig., Italiaanse jongen

Result:

30 EUR

Sold
Meinert Volkers, Sakti 1963 1447
Meinert Volkers, Sakti 1963

Result:

30 EUR

Sold
Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1459
Ongesigneerd, Vaas met bloemen

Result:

30 EUR

Sold
Landman, Italiaanse jongen met pet en sigaret 1463
Landman, Italiaanse jongen met pet en sigaret

Result:

30 EUR

Sold
P. van Noort, Boerenhuisje 1469
P. van Noort, Boerenhuisje

Result:

30 EUR

Sold
Antiquarische prent Lonneker 1218
Antiquarische prent Lonneker

Result:

20 EUR

Sold
E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft 1407
E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft

Result:

15 EUR