Bronzen engel. Neo renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Indisch Ganesha figuur, gemaakt van zandsteen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws brons. Ongesigneerd. 1x Buste Romein met helm. 1x Figuur op vergulde piedestal. 1x Buste van man op console. Afmeting: 9 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws houtgestoken heilig figuur met originele polychromie. Afmeting: H 162 cm. In goede staat.
Antiek Italiaans renaissance figuur. Gepolychromeerde engel met helm. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Aziatisch houtgestoken gepolychromeerd figuur. Ophanging aan rug. Afmeting: 41 x 43 x 18 cm. In goede staat.
Oude bronzen Oosterse staande boeddha figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.