Ongesigneerd ? 19e Eeuw. 'Zeegezicht met boot in de storm'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50x61 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Franse staande klok. Ca. 1900. Met volle zuilen en Bretonse houtgestoken beelden, Duits R.M.S. uurwerk met halfuur-slag, weekloper, bewerkte slinger, en gewichten. Afmeting: 223...
Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.
Antieke Franse messing cartel wandklok met emaille cartouches. Circa 1870. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antiek bureauklokje van compositie metaal. Ca. 1900. 'Jongen speelt bandoneon'. Afmeting: H. 21 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahonie houten bonheur met snijwerk en tollen, Afmeting 230x110x50cm. In goede staat
H. Prenen '59. 1915 - 1992. 'Vaas met bloemen'. Pastel op papier. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.
Antieke gravure, hand ingekleurd 'La Frise' door Pierre van der Aa, 1713. Gravure op papier. Afmeting: 31 x 26 cm. In goede staat.
Mysterieus klokje. Junghans-stijl (gemerkt). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Vijf maal kunstglas. vier maal Kosta Boda schalen en één fles onbekend. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In goede staat.
Twee grote kunstglazen vazen. Eén maal rood-wit-transparant (ongemerkt). Eén maal cassis-geel-groen, gesigneerd. Afmeting: 29-28 cm. In goede staat.
Ids Wiersma, 1878-1965. 'Slapend kind bij pollepel'. Voorburg 1909. Ets op papier.. Afmeting 9,5 x 5,5 cm. In goede staat
Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). 'Gitarist', 'Zittende dame'. en 'Gezicht'. Ingekleurde linoleum snedes op papier. Afmeting: 23 - 29 cm.
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Klok heeft halfuur-slag met maanstand. Afmeting. H.34 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen vaas. Blauw-geel-groen, ongemerkt. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Groen beschilderde Westminster staande klok met historisme decor, kwartierslag met 7 hamers op gong spiralen, 2e helft 20e eeuw Afmeting: 201x41x24cm. In goede staat
Vroeg 19e eeuwse Friese eikenhouten staartklok met mooie gave beschilderde wijzerplaat , spiegels en wekkerfunctie. Afmeting. 144 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen pendule handbeschilderd met goud- en florale decors. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting H.. 28 cm. In goede staat.
Jade trekpotje, bekleed met een zilverhoudende legering, versierd met Djokja zilveren bewerking en verschillende edelstenen. Afmeting 20x12x10cm.
Zeldzaam gelimiteerd Rosenthal Versace Studio-Line servies "Medaillon Meandre D'or". Bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, bonbonschaal, theebus, twee kandelaren, , vier dessert kommen, acht ...
Zes antieke Aziatische porseleinen kommen. Vling Tan Cargo (Vietnam), 17e eeuw. (één chip, twee haarlijnen) Afmeting . ca. 7x14.5 cm.ø In redelijk/ goede staat
19e Eeuwse Franse albast pendule, ca. 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. (Albast gelijmd, achterste pootjes weg). Afmeting. 26 cm. In redelijke staat
Hollands eiken Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Met hek en origineel Louis Seize beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 147 x 52 x 226 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen schaaltje met vos (Knauff), circa 1920. Paul Walther, (één klein chip oor). Afmeting: 9 x 14 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige mahoniehouten empire secretaire met volle zuilen, messing capitellen en messing beslag, binnenleven met lades en vakverdeling. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 153x96x57 cm...
Antieke eikenhouten Duitse één-deurs broodspinde. Circa 1800. Afmeting: 186 x 126 x 53 cm. In goede staat.
Kleine Duitse eikenhouten twee-deurs barokkast met twee lades. (sloten vernieuwd) Circa 1780. Afmeting: 180 x 170 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen drakenvaas, gemerkt. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta bustes. Circa 1900. Voorstellende een vrouwelijke en een mannelijke zigeuner (geglazuurd). Gemerkt met "H" in de driehoek en genummerd. Minimale chips onder de voetrand. . Afm...
Vijf delen Imari -decor keramiek, gemerkt Putten. Vier maal karperschaaltjes, en één maal zes-kantig schaaltje. Handbeschilderd. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten laat Biedermeier Neo Gotische boekenkast, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 167x107x33 cm. In zeer goede staat.
Oude Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, klauwpoten en koppen. Octagonaal, 20e eeuw. Afmeting: 45 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Hoge kwaliteit uitklapbare Engelse side-table met intarsia en lade. Taps toelopende poten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 150 x 41 cm. en 78 x 150 x 82 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse steengoed klepkan. Gemerkt Merkelblad Grenzhausen. Met bruin glazuur . Afmeting: 26 cm. In goede staat
Lot antiek Petrus Regout, Maastricht. Keramiek serviesgoed. Decor Timor & Bottle Japan. Lot bestaat uit: 6 borden, 6 kop+schotels (1 kopje oortje gelijmd), 1 melkkan. . Afmeting: 7-21 cm In goede staa...
Drie maal antiek Hollands plateel. Eén maal schenkkaraf, één maal schenkkan en één maal tablet. Genummerd en letter "H". Afmeting: 17 -33 cm. In goede staat.
Frans notenhouten dames schrijfbureau met opzet. Eerste helft 20e eeuw. Bureau heeft bronzen versieringen en florale intarsia (Louis Seize-stijl) Afmeting. 145x70x50 cm. In goede staat.
Elf antieke Societè Ceramique Maastricht kastkommen, ca. 1880. Decor Nankin. Afmeting. 11x16.5 cm. ø. In goede staat.
Vijf maal antiek Hollands polychrome aardewerk. Gemerkt 'de Klaauw'. Twee maal Delftse koeien, circa 1900. Drie maal Delftse borden, 19e eeuw. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke keramieken scheerbekkens met florale decors. Afmeting: circa 28 - 30 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Groenlose kussenkast in Renaissance-stijl. Uitneembaar, met lades en schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 172 x 60 x 190 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten 3 laden buikcommode met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 70 x 96 x 70 cm. In goede staat.
Drie oude Tsjechoslowaakse keramieken figuren ca. 1950 Afmeting 15-16cm., in goede staat.
Twee Duitse 'Christian Nonne' gemerkte porseleinen figuren. Meisje met korf (goed) en jongen met blaasinstrument (gerestaureerd). Afmeting: 22 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten bijzettafel op vierspant poot. Geëboniseerd en blad mahonie. 19e Eeuw. Afmeting: 78 x 72 x 53 cm. In goede originele staat.
Grote Imari-stijl porseleinen olie en azijnstel. Drie-delig,1e helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Engelse antieke mahoniehouten toiletspiegel. Met lades en klepdeksel (verlijming los). Afmeting: 80 x 56 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Lot houten miniatuur schildersezels met florale beschilderde palets. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Oude Hollands Makkumse keramieken tabakspot met messing deksel. Afmeting: 36 x 21 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw Engelse mahoniehouten theetafel, ca. 1830. Afmeting. 75x77x43 cm Paar haarscheure v erder in goede staat.
Houtgestoken mahoniehouten piedestal uit de 20e eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten speelplatenkastje met drie schuiflades (voor polyphone) op wieltjes. Circa: 1900. Afmeting: 66 x 45 x 37 cm. In goede staat.
J.A. Mondt, 1859 - 1941. 'Kasteel met gracht'. Aquarel op papier. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.
Reinier Craeyvanger, 1812 - 1880. '18e Eeuws interieur met figuren'. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.
Twee maal Willem Witsen, 1860-1923. Eén maal kade met figuren bij regen. Eén maal grachtgezicht Amsterdam. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. en 31 x 24 cm. In goede staat
Antieke Japanse ingekleurde, gesigneerde houtsnede. Circa 1900 of ouder. Voorstelling van vogels bij waterpartij. Houtsnede op papier. Afmeting: 36 x 23 cm. In goede staat.
S, Ventje Bali '75 (Samanki -1941). Kemphanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 48x86 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. 'Narcissen,tulpen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Twee bustes naar oud voorbeeld. Houtskool op papier. Afmeting: 57 x 41 cm. In goede staat.
Twaalf 19e eeuwse Duitse ingekleurde steendrukken en 1 stadsplattegrond Brunswic(Braunschweig) 17e-18e eeuws 13-16cm. werken op papier in redelijke/goede staat.
Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. Voostelling: Collage Abstract. Werk van papier. Afmeting. 19x11 cm. In goede staat
Luigi Fagiolo, Italië 1932-1985. Voorstelling: Collage van papier abstract. Werk van papier. Afmeting. 14x21 cm. In goede staat
Anatolij H. Cernjaev, 1939 - . Russische school. Vrouw in stoel. Olieverf op schilderspaneel. Afmeting. 54x100 cm. In go9ede staat
Gerhard Bergmann, 1922 Erfurt. Duitse school. Surrealistische voorstelling. Krijt op papier. Afmeting 28x26 cm. In goede staat
Russische school. Verso gesigneerd. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting . 40x60 cm. In goede staat
Chris de Bruijn Jr., 1901-1974. 'Dorpsgezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
B.S. Petit, ca. 1880. Belgische school. 'Landhuis'. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 40 cm. In goede staat.
Monogram N.G., 21e eeuw. Klaprozen compositie. Olieverf op linnen. Afmeting . 100x120 cm. In goede staat
Kristallen kaarsenkroon met 5 armen en en druppelvormige pegels ca. 1900 95cm hoog en 65 in doorsnee in goede staat.
Antiek fijn gegraveerd Chinese ivoren penselenbeker. Circa 1900. Landschap met dieren, rotsen en mensen decor. Afmeting: 11,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Ci...
Antieke messing hanglamp met glazen lampenkappen, 4-lichts, ca. 1910. Afmeting. 63x52 cm. In goede staat
Twee antieke Chinese marmeren boekensteunen met lachende boedha's. Circa 1900. (marmer en zeepsteen). Afmeting: 18 x 11,5 x 6,5 cm in goede staat.
Antieke Jugendstil blaker. Messing met parelmoer lelieblad, circa 1910. Afmeting: 11 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Twee pistolen, 18e eeuw. Eén met bewerkt hout en graveringen. Beide pistolen hebben bewerkte loop. (beschadigingen). Afmeting: 50-52 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands staand schippertje petroleumlamp, circa 1900. Jugendstil. . Afmeting: 54x30 cm. ø In goede staat
Vijf-delige antiquarische Duitse Jugendstil boekenset, Hans Kraemer, 'Weltal und Menschheit', Bong + Co. Ruggenband bij sommige ingescheurd. (minimale vochtvlekken). Afmeting: 22 x 29,5 x 4,5 cm. In ...
Groot antiquarisch boek, Faust van Goethe. Eerste deel, München Berlin/Friedrich Brückmann. Ca. 1900 met medaillon in de band ingelegd. (heeft vochtvlekken). Afmeting. 51x37x5. In redelijk/goede staat...
Antieke vergulde messing schaal met renaissance decor van Romeinen met zwaarden. Rondom floraal- en ranken decor. Afmeting: 8,5 x 38,7 cm ø. In goede staat.
Drie delen koperwerk, 19e eeuw. Eén zeer grote appelketel en twee hengselbakken (één beschadigd). Afmeting: 35 -40 cm. In redelijk/goede staat.
IJzeren zwart-witte lectuurbak "Pilastro" uit de 50e jaren. Afmeting: 43 x 41 x 27 cm. In zeer goede staat.
Antiek inktstel met houten basement, kristallen inktpotten en compositie metalen figuren. Circa: 1920. Afmeting: 35 x 41 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Engelse barometer met intarsia en tinnen wijzerplaat (London, F. Westley). Circa 1900. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten barometer met tinnen wijzerplaat (kleine wijzer bovenin mist). 19e Eeuw. (kwik is eruit). Afmeting: 100 cm. In redelijk/goede staat.
Oud geemailleerd reclamebord met tekst Wingarwis medicinale drank. Eerste helft 20e eeuw. Emaille rechtsboven en linksonder licht beschadigd. Afmeting: 32,5 x 58,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse 'Alte Fritz' Frederik II van Pruisen. Eén maal tinnen buste. Eén maal lithografie 1786 - 1936, Seid Sozialisten der tat. En vijf maal eerste dag-envelop met postzegels. Afmeting: 13 - 22 c...
Zes delen antiek messing. Twee kandelaren, één grote blaker, één stofblik, één flacon en één kaarsdover. Afmeting. 16-28 cm. In goede staat
Twee lederen kamelen met glazen ogen, 20e eeuw.. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat
Koperen penkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.44 cm. In goede staat.
Italiaanse waaier in lijst, 18e eeuw. Handbeschilderd, aquarel met zeemeerminnen en engelen voorstelling, met benen greep. Afmeting: 40-62 cm. Incl. lijst. In goede staat.
Oude Douwe Egberts (D.E.) reclame affiche in lijst, circa 1950. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
Drie oude Van Nelle voorraadblikken. Onder andere: Mintjes, koffie/thee. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32-40 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek handbeschilderd porseleinen bord met kopergeslagen omranding. Circa: 1900. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.
Twee Russische boeken. 18e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In matige toestand.
Prachtige zilveren hengselmand, 833/000,. Ovaal gecontourneerde mand gemaakt uit ajourwerk met een florale rand met opgelegde C-voluten en 4 engelenkopjes. Met gecontourneerd hengsel met parelrand en...
Gouden ring, 585/000, met amethist. Art Deco ring met grote ovale zetkast met gekreste bewerking, bezet met een ovaal gefacetteerde amethist, 20x12 mm, ca 11,6 gram, ø 56. In goede staat.
Lot zilveren sieraden bestaande uit een armband met barnsteen, manchetknopen, een peervormig hangertje, gevlochten ring en een armband met bloemetjes, gebroken. Totaal ca 33 gram