Twee antieke vooroorlogse Duitse poppen, 1x porselein gemertk CWS 120-9 met gelede lichaam maat 9., 64cm. 1x hartgummi C en S. 50-64cm. Cond:R/G
Twee antieke Duits porseleinen figuren met zwaarddecor, mogelijk 18e eeuws, Duits of Engels, bij dame: hoofd gelijmd, oor gelijmd, 3 vingers af, bij heer: bakfout basis. 17cm. Cond:R
Kavel met 13 Nederlandse munten waaronder; 2,5 Cent (4x1916, 1x1929 en 2x1941), 5 Cent (2x1943) en 10 Cent (2x1942 en 2x1943). verschillende condities
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een slee getrokken door een paard, 6x2x2,5 cm, en een koets met een paard en een man op de bok. 7,5x2,3x4cm Totaal ca 50 gr. In goede staat
Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. ca 666 gr. Importeursteken: Reed & Barton Europa b.v. Zeist, 1973-1986. In goede staat
Negentiende eeuws Chinees porseleinen familie Roze trekpot met figurendecor. 12x15x8,5øcm. Cond:G
N. Gumberger, Duitse school, 1822-1898, berglandschap met waterval, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond:G
Kavel met 12 munten Nederland: 1x 2,5G 1872 Willem III, 1x 1G 1929 Wilhelmina, 1x 1/2 Gulden 1929, 1x 1/2 Gulden 1930, 1x 25 cents (1905?), 1x 25 cents (onleesbaar), 4x 10 cents (1937, 1944, 1941, 193...
Elegante witgouden tennisarmband, 585/000, bezet met witte en zwarte diamanten. Tennisarmband gemaakt uit fijne ronde zetkasten beet met witte diamanten, totaal ca 0,60 crt, en zwarte diamanten, totaa...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.
Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel als tafeldecorstuk. 8x20x16cm. ca 146 gr. In goede staat
Drie davo postzegelalbums met postzegels van holland, postfris en gestempeld, deels gevuld, bevat ettelijke interessante series 13x29x33cm. Cond.:G
C.A. Lingmont, 30er jaren 2 vazen met bloemen, olieverf op linnen 80x90cm. Cond;G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G
Vier hangers, o.a. zilver. Versierd met turkoois en barnsteen. 4,5-6 cm.
G.Burkens omstreeks 1930 Hollandse school, rivier met boot, windmolen en bloembolvelden, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Duitse school landschap met boer en koeien op bergpad, olieverf op linnen 48x62cm. Cond:G
K. Hofer omstreeks 1900 Duitse school Fachwerkhuis aan een rivier, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Twee x H. Hermans omstreeks 1910, Duitse school, landschap met paardenkar en winters landschap, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G
Axel Hamborn, Zweedse school, zuidelijk dorpsgezicht met ezel en figuren, olieverf op paneel 35x27cm. Cond:G
Gerard Wiegman 1875-1964, huis aan het water met figuur in boot, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Arie van Hattem, 1860-1924, balletdanseres stervende zwaan, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Zeven antieke Franse Aquatinta in passepartout, 18e eeuw Guyot Sculp. Laurent Guyot 1756-1806. (sommige hebben vochtvlekken) 20x31cm. Cond:R/G
Twee grote voorouderportretten China, 20e eeuw(papier op karton gezet) lichte beschadigingen,drukkunst of Gouache op papier, 100x160cm. Cond;R/G