This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

35 Gravures, anno 1694
Starting price 180 EUR

Vijfendertig pagina's uit spiegel om wel te sterven, Amsterdam Joannes stichter 1694, bestaande uit 35 gravures teksten en afbeeldingen(zeldzaam) in folie 3x20x26cm. Cond:R/G

15x Roco H0 wagons
Result: 75 EUR

Kavel met 15 Roco H0 wagons in originele dozen: 56028, 46007, 4314 B, 4373, 4303, 4312, 4315 B, 46012, 46045, 2x66295, 46835, 67726, 1x VTG wagon, en 1x 46409.

15x Roco H0 wagons
Result: 75 EUR

Kavel met 15 Roco H0 wagons in originele dozen: 47830, 46661.1, 47426, 46516, 66292, 46898, 46039, 47518, 48037, 2x 46012, 47489, 56162, 4311 A en 46007

Zilveren doos
Starting price 220 EUR

Zilveren tabaksdoos, 835/000, Hollands. Een heupmodel tabaksdoos met scharnierend deksel voorzien van een landschapsgravure met koeien. De zijkanten en onderzijde van de doos zijn voorzien van een rib...

L. Steininger
Starting price 40 EUR

L.Steiniger 1890-1979 Duitse school, Duits dorp op berg, olieverf op linnen 60x80cm. Cond;G

Zilveren armband met hart Otazu
Result: 150 EUR

Massieve zilveren armband, 925/000, met grote harthanger Otazu. Armband fantasie jasseronschakel, ø 20 mm, met groot veeroog en grote harthanger 24x34 mm. ca. 140 gr.
Lengte 21 cm. Gedragen maar in ...

Ernst Plank toverlantaarn+ 21 plaatjes
Starting price 60 EUR

Antieke Duitse Ernst plank toverlantaarn met 21 voorstellingen omstreeks 1910, in goede staat 25x24x9cm.

Wieg en poppenstoel
Starting price 40 EUR

Twee delen poppenspeelgoed, eikenhouten metaalbeslagen kinderbed, en eikenhouten poppenstoel, 20e eeuw 60x54x3cm. en 45x26x18cm. Cond:G

Stoommachine
Result: 75 EUR

Grote oude stoommachine, 60er jaren wilesco met manometer, schoorsteen mist, 22x40x34cm. Cond;R/G

8 19e Eeuwse landkaarten
Result: 60 EUR

Acht 19e eeuwse landkaarten, lith. de th. lejeune editeur a Bruxelles etalahaye omstreeks 1840, 29x22cm. Cond:R/G

A. Nilsson, haven
Result: 50 EUR

A. Nilsson, Zweedse school, Impressionistisch landschap, havengezicht, olieverf op linnen 65x45cm. Cond:G

Winsem, boederij aan het water
Starting price 100 EUR

G. Winsem 20e eeuw, boerin bij boerderij aan het water, sheurtje in linnen, olieverf op linnen 50x60cm. Cond;R/G

Mechanische pop met speeldoos
Result: 275 EUR

Antieke porseleinen mechanische pop met speeldoos omstreeks 1900, in goede staat (originele kleertjes) functioneert goed. 43cm. Cond;G

Divers munt- en briefgeld
Result: 50 EUR

Lot divers munt en briefgeld, o.a. 25 gulden, 2 en 5 gulden Sri lanka, munt 40 jaar bevrijd, divers kleingeld, Juliana, Wilhelmina, divers Europa, 1-20cm. Cond;R/G

2 antieke Engelse gravures
Starting price 50 EUR

Twee grote antieke Engelse gravures 19e eeuw, 1 the good girl married to her master graveur Ganguin+hellyer,2 The modest Girl in her bedchamber 50x40cm. gravures op papier Cond:G

Gustav-Weiss Loreth
Starting price 50 EUR

Gustav Weiss-Loreth, 1913 Duitse school, waterval in de Alpen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Perzisch tapijtje
Result: 35 EUR

Donkerblauw Perzisch kleedje, in goede staat 80x77cm. Cond:G

Zilveren miniatuur piano
Starting price 80 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, in de vorm van een piano met kaarsen, MT.:Hooijkaas, Schoonhoven jl.:p: 1975 ca 75 gr.

Zilveren miniatuur, koets
Result: 40 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, een rijtuig met 2 paarden, een man op de bok en een passagier. 8x2x3cm. teugel los.ca 40 gr.

Zilveren fazant met robijn-ogen
Starting price 950 EUR

Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. ca 666 gr. Importeursteken: Reed & Barton Europa b.v. Zeist, 1973-1986. In goede staat

koord collier, koraal
Result: 60 EUR

Collier van koord met daaraan koraal, barnsteen en metalen elementen.

Lot design horloge, 6 stuks
Result: 65 EUR

Lot design horloges, bestaande uit o.a. Skagen en Mondaine. 2x breuk in glas

Zilveren pijpcomfoor
Starting price 450 EUR

Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...

S. Lettenbicht
Starting price 40 EUR

S. Lettenbich? '73 Duitse school, landschap met vossenjacht, olieverf op paneel 12x17cm. Cond:G