Vijfendertig pagina's uit spiegel om wel te sterven, Amsterdam Joannes stichter 1694, bestaande uit 35 gravures teksten en afbeeldingen(zeldzaam) in folie 3x20x26cm. Cond:R/G
Kavel met 15 Roco H0 wagons in originele dozen: 56028, 46007, 4314 B, 4373, 4303, 4312, 4315 B, 46012, 46045, 2x66295, 46835, 67726, 1x VTG wagon, en 1x 46409.
Kavel met 15 Roco H0 wagons in originele dozen: 47830, 46661.1, 47426, 46516, 66292, 46898, 46039, 47518, 48037, 2x 46012, 47489, 56162, 4311 A en 46007
Zilveren tabaksdoos, 835/000, Hollands. Een heupmodel tabaksdoos met scharnierend deksel voorzien van een landschapsgravure met koeien. De zijkanten en onderzijde van de doos zijn voorzien van een rib...
L.Steiniger 1890-1979 Duitse school, Duits dorp op berg, olieverf op linnen 60x80cm. Cond;G
Massieve zilveren armband, 925/000, met grote harthanger Otazu. Armband fantasie jasseronschakel, ø 20 mm, met groot veeroog en grote harthanger 24x34 mm. ca. 140 gr.
Lengte 21 cm. Gedragen maar in ...
Antieke Duitse Ernst plank toverlantaarn met 21 voorstellingen omstreeks 1910, in goede staat 25x24x9cm.
Twee delen poppenspeelgoed, eikenhouten metaalbeslagen kinderbed, en eikenhouten poppenstoel, 20e eeuw 60x54x3cm. en 45x26x18cm. Cond:G
Grote oude stoommachine, 60er jaren wilesco met manometer, schoorsteen mist, 22x40x34cm. Cond;R/G
Acht 19e eeuwse landkaarten, lith. de th. lejeune editeur a Bruxelles etalahaye omstreeks 1840, 29x22cm. Cond:R/G
A. Nilsson, Zweedse school, Impressionistisch landschap, havengezicht, olieverf op linnen 65x45cm. Cond:G
G. Winsem 20e eeuw, boerin bij boerderij aan het water, sheurtje in linnen, olieverf op linnen 50x60cm. Cond;R/G
Antieke porseleinen mechanische pop met speeldoos omstreeks 1900, in goede staat (originele kleertjes) functioneert goed. 43cm. Cond;G
Lot divers munt en briefgeld, o.a. 25 gulden, 2 en 5 gulden Sri lanka, munt 40 jaar bevrijd, divers kleingeld, Juliana, Wilhelmina, divers Europa, 1-20cm. Cond;R/G
Twee grote antieke Engelse gravures 19e eeuw, 1 the good girl married to her master graveur Ganguin+hellyer,2 The modest Girl in her bedchamber 50x40cm. gravures op papier Cond:G
Gustav Weiss-Loreth, 1913 Duitse school, waterval in de Alpen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Zilveren miniatuur, 835/000, in de vorm van een piano met kaarsen, MT.:Hooijkaas, Schoonhoven jl.:p: 1975 ca 75 gr.
Zilveren miniatuur, 835/000, een rijtuig met 2 paarden, een man op de bok en een passagier. 8x2x3cm. teugel los.ca 40 gr.
Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. ca 666 gr. Importeursteken: Reed & Barton Europa b.v. Zeist, 1973-1986. In goede staat
Collier van koord met daaraan koraal, barnsteen en metalen elementen.
Lot design horloges, bestaande uit o.a. Skagen en Mondaine. 2x breuk in glas
Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...
S. Lettenbich? '73 Duitse school, landschap met vossenjacht, olieverf op paneel 12x17cm. Cond:G