Hollandse Friese stoelklok, 18e-19e eeuws, met wekker en mooie originele beschildering. In goede staat, 71cm.
Fraaie gouden broche, 585/000, met granaat. Ovale broche met geschulpte rand, voorzien gravure bewerking, bezet met een ovaal gefacetteerde granaat. Grootte broche 25x20 mm. ca. 4,1 gr.
Zeldzame Franse vroeg 19e eeuwse mahoniehouten tafelregulateur met groot uurwerk, centrale secondenwijzer en halfuurslag, in zeer goede staat 51cm. Cond:G
Groot Frans beeld voorstellende Jean D'arc met vaandel (restauraties) in goede staat 95cm
Ei-hanger, zilver, Fabergé stijl. Ei-hanger versierd met paars en groen emaille, zirconia's en parel. 32x16mm. Nieuw
Oude regulateur 2e helft 20e eeuw, gemerkt Hubler Wien 71cm Cond:R/G
Oude vergulde barometer Italiaanse stijl 2e helft 20e eeuw met klok(stil uurwerk) In goede staat 66cm.
Antiek zilveren beursbeugel, 835/000, halfrond met parelrand, bijzonder gekeurd met de Franse Haan ( Franse Keizerrijk 1812-1813) MT.: Johannes v/d Berg Schoonhoven. 6x3,5cm ca 13 gr. Cond.: G
Ben van Londen 1907 Arnhem-1987 Wageningen havengezicht met vele boten, olieverf op paneel 35x50cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse comtoise met harpslinger Loudiere A Derval, in goede staat 40x30x17cm.
Moderne bronzen sculptuur 2e helft 20e eeuw, voorstellende een verliefd stel op parkbank 15x18x8cm Cond:G