This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Antieke Friese stoelklok
Result: 275 EUR

Hollandse Friese stoelklok, 18e-19e eeuws, met wekker en mooie originele beschildering. In goede staat, 71cm.

Beeldje, adelaar
Starting price 80 EUR

Oude koudbeschilderde compositie metalen adelaar ca. 1900 (of later) in goede staat 17,5x15x9cm.

Broche
Starting price 90 EUR

Fraaie gouden broche, 585/000, met granaat. Ovale broche met geschulpte rand, voorzien gravure bewerking, bezet met een ovaal gefacetteerde granaat. Grootte broche 25x20 mm. ca. 4,1 gr.

Grote mahonie pendule
Starting price 2.400 EUR

Zeldzame Franse vroeg 19e eeuwse mahoniehouten tafelregulateur met groot uurwerk, centrale secondenwijzer en halfuurslag, in zeer goede staat 51cm. Cond:G

Zilveren miniatuur, banjo
Starting price 30 EUR

Zilveren miniatuur banjo, 835/000. MT.:H.Hooijkaas, Schoonhoven 6x3 cm ca. 18 gr. Cond.: G

Houten beeld, Jean D'Arc
Starting price 200 EUR

Groot Frans beeld voorstellende Jean D'arc met vaandel (restauraties) in goede staat 95cm

4 Wekkers
Result: 50 EUR

Vier vooroorlogse vernikkelde messing wekkers met secondenaanduiding, 2 x Junghans, 1 x Gustav becker, 1 x Peter, lichte oxydatie. Verder in goede staat 17-18cm

Ei-hanger, groen/blauw
Starting price 90 EUR

Ei-hanger, zilver, Fabergé stijl. Ei-hanger versierd met paars en groen emaille, zirconia's en parel. 32x16mm. Nieuw

Notenhouten regulateur 1980
Result: 40 EUR

Oude regulateur 2e helft 20e eeuw, gemerkt Hubler Wien 71cm Cond:R/G

Barometer met klok
Starting price 60 EUR

Oude vergulde barometer Italiaanse stijl 2e helft 20e eeuw met klok(stil uurwerk) In goede staat 66cm.

Lot gouden sieraden
Result: 130 EUR

Lot gouden sieraden, 585/000, bestaande uit een trouwring, een zegelring met gravure en een fijn biesmarkcollier. Totaal ca 8,7 gr. Cond.: R-G

Erotisch bronsje
Result: 65 EUR

Erotisch bronzen figuur, 20e eeuw, in goede staat 10cm. Cond:G

Schwarzwalder klok
Starting price 60 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder klok met achter glas beschildering van bloemen. een deurtje mist. 13x29x35cm Cond.R.

Aparte zilveren beursbeugel
Starting price 70 EUR

Antiek zilveren beursbeugel, 835/000, halfrond met parelrand, bijzonder gekeurd met de Franse Haan ( Franse Keizerrijk 1812-1813) MT.: Johannes v/d Berg Schoonhoven. 6x3,5cm ca 13 gr. Cond.: G

Schilderij, vissershaven
Starting price 300 EUR

Ben van Londen 1907 Arnhem-1987 Wageningen havengezicht met vele boten, olieverf op paneel 35x50cm Cond:G

Comtoise, ankergang
Result: 70 EUR

Negentiende eeuwse Franse comtoise met harpslinger Loudiere A Derval, in goede staat 40x30x17cm.

Bronzen figuur
Result: 25 EUR

Moderne bronzen sculptuur 2e helft 20e eeuw, voorstellende een verliefd stel op parkbank 15x18x8cm Cond:G