Vier grote Imari porseleinen borden 2e helft 20e eeuw, in goede staat 32øcm
Drie oude Chinese figuren 20e eeuw: 1x cloissone geisha met kunststof hoofd en hand ( 1 hand mist) en 1x Italiaanse Fayence Chinese figuren 31-37cm. Cond.: R-G
Grote oorschroeven zilver 925/000 Mexico met paarse steen. Grote lange organische oorschroeven met ruitvormige paarse steen. Lengte 39 cm ca. 8.1 gr.
Vier delen oud antiek koperwerk, grote waterketel, kaarskandelaar, dubbele kandelaar en een oosterse schaal bewerkt, 19e en 20e eeuws 20-30cm Cond:G
Divers koperwerk 20e eeuw: 1x drankflacon met likeurglazen, 1x standaard (voor kaars?), 1x koper overlay luciferhouder met asbak en 1x koperen speeltol 3-32cm. Cond.: G
Oude zware messing waterpomp, gemonteerd op houten plank, 2e helft 20e eeuw Cond:G
Koperen Art Deco draagbare theekan met comfort en brander ca. 1920, gemerkt P.R.G.M. (1 deuk in kan) 38cm. Cond.: R-G
Twee delen 19e eeuw: 1x (wijn)vat met kraan en 1x houten opvangteil (beide met ijzeren banden) 30-45cm. Cond.: G
Twee delen oud glaswerk 20e eeuw, boheems kristallen beker met wildvoorstelling gegraveerd, een vaas 1950 (chip) 14-20,5cm Cond:R/G
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen vazen o.a: 1x kleinere kraagvaas (haarscheur), 1x kleine vaas(fijn decor, restauratie), 1x grotere vaas (goed) en 1x kleine vaas ca. 1800 16-18cm. Cond.: R-G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte rand: 1x set met floraal gouddecor en bloemvaas decor (1x randschade) en 1x bord met floraal decor (lotusbloem) 15,5-21cm. Cond.: R-G
Twee Duits porseleinen figuren ca. 1900: 1x Bisquit porseleinen dame, gemerkt J.M. 438 P. (stukje vingertoppen weg) en 1x porseleinen groep ca. 1900 (arm weg) nr. 1334 1, 29-30cm. Cond.: R-M