Hollands eikenhouten 2-deurs kastje 17e-18e eeuws, met poortpanelen 85x118x46cm Cond:G
Antieke koperslagen laatste avondmaal omstreeks 1900 met zwarte omlijsting, lijst iets beschadigd, 57x28cm Cond:G
Lot diversen, o.a. porselein, glas, glas in lood plated etc. 20e eeuw 6-20cm Cond:R/G
Composiet meisjesbuste 2e helft 20e eeuw(lakschade achterhoofd) 26cm
Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met kerfsnede floraal front, zijkanten vermaakt en van lades voorzien. Geheel in goede staat 83x167x76cm.
Antieke Franse eikenhouten gestoken vitrinekast met volle zuilen, en in de deur een muziekinstrument gesneden, 1 deurs met lade, houtgestoken schappen omstreeks 1880, in zeer goede staat 220x110x50cm
Groot ongesigneerd 16e-17e eeuws religieus schilderij, Jesus wordt van het kruis gehaald.(naar leeftijd in goede staat) craquele in 19e eeuw voorzien van parafine papier. 151x120,5cm Cond:R/G
Twee oude Bisquit porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw(gemerkt) beide beschadigd 19-23cm Cond:M
Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G
Messing hanglamp 2e helft 20e eeuw, 8 lichts in goede staat. 59x70ø Cond:G
Hollandse mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 (zonder binnenwerk) ongerestaureerd met volle zuilen en capitellen 152x98x52cm Cond:M
Antieke zilveren 835/000, suikerstrooilepel met fraaie bak en gedreven gegraveerde gecontourneerde steel. MT.:H. v/d/ Ree, Schoonhoven anno 1850. ca 21.2gr. 17x7 cm.
Zilveren , 835/000, lodderein- of sponzendoosje met plat deksel en diverse stampwerk-decors. MT.: J.C.G. Cabboes - Leeuwarden anno 1829 ca 22.9 gr. 3.5x2.5x2.5cm
Twee antieke 18e eeuwse Chinees groengeglazuurde keramieken tempelhekken (lichte glazuurschade) 33,5x32x4cm Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten fineer Louis Philippe penantkastje omstreeks 1870 met gebogen front 84x77x35, in goede staat.
Oude Louis Quinze barokstijl armleunstoel met mooie stoffering in goede staat, 2e helft 20e eeuw 85x63x58cm.
Chinees porseleinen bord 17e-18e eeuws, met Chinese tuindecor( haarlijn en chip) 23ø Cond:R
Ring GG 585/000 fantasie. Strakke ring met aan de bovenzijde een iets oplopende golf, breedte bovenzijde 12 mm. ca 3.3 gr, ø 55 Nieuw
Messing haardset 19e eeuws bestaande uit vuurblokken pook, schep en tang. 20-70cm Cond:G
Negentiende eeuwse eikenhouten renaissance stijl 4 deurs kast met laden, halve Corinthische zuilen, putti, leeuwen en grote figuren, poten weg, kast moet worden gerestaureerd, verbindingen/lijstwerk l...
Chinees porseleinen kom 18e eeuws met florale, en vlinder decors, en geschulpte rand (haarlijn 3cm, minimale chip) 9,5x17,5ø Cond:R
Zeldzaam en bijzonder veearts gereedschap 835/000, uierschraper of spenenprikker 11,5cm onduidelijk meesterteken, Nederlands gekeurd 5gr
Tien delen oud/antiek tin 19e-20e eeuw met o.a: 6 maatbekers, 1 zoutstrooier, 1 vaas en 1 pul 4-22cm. Cond.: G
Grote 19e eeuws Neo Gotische eikenhouten wandconsole, in goede staat 52x44x50cm