Antieke Chinese terracotta theepot gemerkt(yixing) met emaille beschilderd, floraal en bamboe decor. (geoxideerd hengsel, geen deksel)15x18x12,5cm Cond:G
Oude kersenhout-kleurige salontafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 120x70x47cm.
Beschilderde 19e eeuwse hoekkast met bijbelse voorstellingen. 81x52x22 Cond:G
Tibetaans 8-hoekig sieradenkistje met leer bekleed en met goudverf beschilderd, koperen beslag en drie lades 21e eeuw 26x20x20cm Cond:G
Groot oud Perzisch kleed, meerkleurig in goede staat. 247x310cm
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen 8-lichts kandelaar met afneembare armen in goede originele staat 86x33x31cm. Cond.: G
Oude Perzisch handgeknoopt kleed, gemerkt Zahjan, in goede staat 190x127cm
Groot bronzen beeld (nr. 8 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse krijger met speer, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 69cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld (nr. 6 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend 2 Keniaanse vrouwen achterom kijkend, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 41cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met kind, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 37,5cm. Cond.: G