This website uses cookies

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

Reproductie, modern Van Horck 1336
Reproductie, modern Van Horck
Starting price 30 EUR
Sold
Art Nouveau bonbonniere, zilver 88
Art Nouveau bonbonniere, zilver

Result:

240 EUR

Sold
2 Stenen figuren 5118
2 Stenen figuren

Result:

70 EUR

Sold
Antieke engel 5111
Antieke engel

Result:

100 EUR

Marmeren figuur naakt 5104
Marmeren figuur naakt
Starting price 150 EUR
Collier, diamant 81
Collier, diamant
Starting price 870 EUR
Porseleinen bord 6434
Porseleinen bord
Starting price 125 EUR
Sold
2 Kutani vaasjes 6427
2 Kutani vaasjes

Result:

60 EUR

Collier met citrien en parels met gouden hanger 481
Collier met citrien en parels met gouden hanger
Starting price 400 EUR
Sold
Zilveren trekpotje 74
Zilveren trekpotje

Result:

160 EUR

Sold
Diverse plated dienbladen 474
Diverse plated dienbladen

Result:

50 EUR

Ming Dynasty figuur 6420
Ming Dynasty figuur
Starting price 450 EUR
Zilveren vaasje 467
Zilveren vaasje
Starting price 50 EUR
Schilderij, J. van Oosten 1300
Schilderij, J. van Oosten
Starting price 50 EUR
Schilderij, Leo Stracke 1293
Schilderij, Leo Stracke
Starting price 75 EUR
Sold
Lot diverse gouden sieraden 38
Lot diverse gouden sieraden

Result:

120 EUR

Brons verliefd stel 5068
Brons verliefd stel
Starting price 300 EUR
Terracotta beeld 5061
Terracotta beeld
Starting price 400 EUR
Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1286
Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Starting price 180 EUR
Sold
Gouden Wapenring 31
Gouden Wapenring

Result:

175 EUR

Gouden naaiset 24
Gouden naaiset
Starting price 875 EUR
Sold
2 Bronzen beeldjes 5054
2 Bronzen beeldjes

Result:

400 EUR

Sold
Zilver vergulde oorhangers met amethist 431
Zilver vergulde oorhangers met amethist

Result:

20 EUR

Sold
Twee zilveren koetsen 424
Twee zilveren koetsen

Result:

60 EUR