Antieke messing WMF sigarenknipper in de vrom van een hangslot(Duitsland omstreeks 1900) in goede staat 10,5cm
Verstelbare 4-lichts messing kaarskandelaar 18e-19e eeuws op leeuwenpoten, in goede originele staat 38x20x16cm
W.Lammers 1857-1913, hoenderhok 13x10,5cm olieverf op paneel cond:G
Grote facetgeslepen spiegel met gouden omlijsting 2e helft 20e eeuw, in goede staat 81x130cm Cond:G
Japanse bronzen vaas met opgewerkt drakendecor 1e helft 20e eeuw, in goede staat 37x19ø cm
Antieke eikenhouten Junedstil buffet omstreeks 1900 met geslepen spiegel, origineel messing beslag en sleutel in goede staat 188x126x57cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 voorstelling Kardinaal Pietro Bembo (1470-1574) (craquele) olieverf op linnen 35x29cm Cond:R
Zes antieke keramieken Engelse pot lids met diverse gelithografeerde voorstellingen 2 goed 4 beschadigd 10-12cm
Oude hanglamp, messing met prismenglas in bolvorm. 30x24ø Cond:G
Antieke Hollandse wortelnoten Barokstijl secretaire omstreeks 1880 met bronzen beslag, met mooi wortelnoten binnenleven en intarsia, uitschuifbare vlakken met bronzen capitellen, lichte fineerschades....
Twee oude aquarellen; 1x Nico G. Berkhout '56 (Nico G. Berkhout 1915 - Hillegom) en 1x J.A. Rust, aquarellen op papier, 't Vondelhuis met figuren 30x24cm. en 48x36cm. Cond.: R-G
Oude mahoniehouten fineer uitklapbare speeltafel, met groen velours beklede speelbal, poten vervangen, 75x91x45cm Cond:R
Twee oude bronzen tafelbellen Duitsland, 20e eeuw, Berlinerbeer, Bismarck 9-10cm Cond:G
Engelse 19e eeuwse mahoniehouten barometer met beschildering spiegel, tinner gerepareerde wijzerplaat, 100cm Cond:G
Antieke massief pallisanderhouten armleunstoel, Louis Philippe omstreeks 1870, met kwalitatief mooi snijwerk en nieuwe lederen bekleding, 115x80x63cm Cond:G
Oude kersenhout-kleurige salontafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 120x70x47cm.
Chrome bureaulamp 2e helft 20e eeuw met blauw glazen kap in zeer goede staat. 41x22x26cm Cond: G
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal decor( kleinere bord heeft haarscheuren) Cond:R/G
Beschilderde 19e eeuwse hoekkast met bijbelse voorstellingen. 81x52x22 Cond:G
Tinnen 19e eeuwse handbeschilderde kraantjeskan ca. 1830 (topje verbogen) 44cm. Cond.: G
Twee antieke Japanse keramieken Satsuma vazen, omstreeks 1900 met landschap, figuren en gouddecor(gemerkt) 39x21ø cm Cond:G
Louis Philippe stijl berenhouten met vuren vitrine kastje omstreeks 1890 in goede staat(zijkanten glas, rugwand later) 55x38x22 Cond:G
Lot van vijf oude koperen pannen en pannenhouder, Frankrijk 20e eeuw in goede staat. ø 17-ø31 cm
Tien delen oud Chinees porselein, 19e -20e eeuw, 1 bolflesje met tekst en voorstelling wild varken, tuitvaas met floraal decor, dekseldoosje in tonvorm, bolvaasje blauw floraal, bolpotje, houder,bolva...