Oude Chinees porseleinen vaas met perzikdecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 27xø17cm.
Grote Chinees porseleinen kom (gemerkt) 2e helft 20e eeuw met floraal decor 12xø25,5cm. Cond.: G
Oude bisquit porseleinen plaquette met erotische voorstelling 20e eeuw (ongemerkt), 16,5x16,3cm. Cond.: R (haarscheur)
Zeer groot oud bronzen beeld, gesigneerd D'Angelo 20e eeuw in goede staat met mooie patina 177cm.
Chinees porseleinen 17e-18e eeuws Kang Xi vaasje met floraal decor (met certificaat) 8,5xø5cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed in de tinten rood/zwart/wit (restauratie) 156x110cm. Cond.: M
Tinnen bewerkte schrijf-dekseldoos met floraal decor ca. 1900. Gesigneerd en in goede originele staat 6,5x26,5x9,5cm.
Chinese bronzen 19e eeuwse vaas in goede originele staat b15xø11cm.
Oude plated en vergulde kerkelijke monstrans 20e eeuw in goede staat 39x25x5cm.
Oud Chinees Yixing gemerkt trekpotje (klein) met emaille beschildering 1e helft 20e eeuw (of ouder) 7x11x6,5cm. Cond.: G
Prachtige notenhout-fineer penantkastje met opzet ca. 1880 met volle zuilen, spiegel, tollen en kroon (lichte fineerschade) 162x96x47cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten 19e eeuwse brievenkist met slot en lade in goede staat 20x46x22cm.
Oosterse koffiebrander, lepel met schraapmes 20e eeuw in goede staat 76-90cm. Cond.: G