This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

21. Juliveiling 2014

Auction on Friday, July 4, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Zilveren strooier
Result: 160 EUR

Hollands zilveren strooier met knorrenrand, versierd op voet en bovenzijde, 835/000 grootkeur, jaarletter E: 1914, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 187gr. 19xø6,5cm. Cond.: U

Zilveren sigarettendoos
Result: 50 EUR

Zilveren (835/000) sigarettendoos met houten binnenzijde

Schaal, Kosta Boda
Result: 60 EUR

Moderne glazen Costa Boda fruitschaal, blauw/violet met waaierdesign en gele omranding in goede staat 9,5xø35cm. Cond.: G

Hanger collier WG parel
Result: 175 EUR

Hanger en collier WG 585/000 met parel en diamant. Een hanger met in het midden een zoetwaterparel, ø 8 mm. Om de parel zit een rand met witte briljanten en aan de bovenzijde zit een driehoek met zwar...

Fles, blauwe motieven
Starting price 20 EUR

Mondgeblazen glazen fles met emaille landschappendecor rondom ca. 1880 23cm. Cond.: G

Glazen tafelstuk
Starting price 35 EUR

Amandelgeslepen 19e eeuws kristallen tafelstuk met goudrand in goede staat 22xø21cm.

Gouden broche, Zeeuwse knop
Result: 180 EUR

Broche GG 585/000 met zeeuwse knop. Oude ronde broche, ø 34.4 mm, met in het midden een wat grotere zeeuwse knop en naast diverse versieringen op de rand 10 wat kleinere knopjes. ca 8.1 gr De broche i...

6 Messen zilv/ivoor
Result: 45 EUR

Zes antieke Franse tafelmessen met zilveren aanzet en ivoren heft, L.: 25cm. Cond.: G

Fotolijstje
Result: 50 EUR

Rechthoekig zilveren fotolijstje met bewerkte rand en fluwelen achterzijde, 925/000, ca. 9x12cm., Cond.:U

9 Delen kristal
Result: 30 EUR

Negen delen oud facetgeslepen kristal o.a; 2 schalen met plated rand, 4 schaaltjes met geschulpte rand en 3 schaaltjes met geribbelde rand 1e helft 20e eeuw ø14-21cm. Cond.: G

2 Glazen snuffbottles
Starting price 50 EUR

Twee oude Chinese glazen snuifbottles (Peking glas?): 1x met blauwe kikker en 1x met drakendecor 20e eeuw 6cm. Cond.: G

2 Glazen voetschalen
Starting price 60 EUR

Twee antieke glazen tafel-presenteerschalen met gouddecor ca. 1880 20xø23cm.Cond.: G

Yixing theepot, theeglazuur
Result: 1.600 EUR

Oude Chinese keramieken Yixing theepot met theeglazuur. Mooie kwaliteit, gesigneerd 1e helft 20e eeuw (of ouder) 9x18xø10cm. Cond.: G

Ets, P.A. Nijgh
Result: 20 EUR

P.A. Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), ets op papier, kerkingang van kerk te Enschede 42x27cm. Cond.: G

Armband granaat 3 rij
Starting price 290 EUR

Armband granaat met GG 585/000 sluiting. Armband 3 rijen granaat, ø ca 8 mm, met GG bolletjes bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 22.5 mm, met in het midden een granaat, ø 9.8 mm. De sluiting is be...

Russisch zilveren flacon
Starting price 200 EUR

Zilveren flacon op voet met schroefdop, cloisonne bewerkt. 925/000, 13,5xø6cm. Cond.: U

Appel, gezicht
Result: 360 EUR

Grote houten sculptuur, beschilderd en gesigneerd Appel 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x64x18cm. Cond.: G

Litho, Miro
Starting price 100 EUR

Miro, lithografie, abstracte compositie (vouw) 48x31cm. Cond.: R

Zilveren dienblad
Result: 700 EUR

Prachtige zeer gaaf Hollands zilveren dienblad op vier bolpoten met opengewerkte rand en parelrand, 2e gehalte grootkeur, jaarletter B: 1911, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1880gr. 50x37c...

Bronzen boedha
Result: 135 EUR

Oude bronzen boedha 2e helft 20e eeuw in goede staat 30x15x11cm.

2 Aziatische beelden
Starting price 30 EUR

Twee oude Chinese houtgesneden figuren met koperdraad inleg 20e eeuw in goede staat 28-30cm.

Beeldje, legering
Result: 40 EUR

Putti op zuil en albasten voet ca. 1880, bronskleurig gepatineerd (compositie metaal) 22cm. Cond.: G

3 Bronzen miniaturen
Starting price 60 EUR

Drie oude Chinese bronzen figuren 20e eeuw, voorstellend Chinese hoogwaardigheidsbekleders 6-7cm. Cond.: G

Buste, Jef Lambeaux
Starting price 250 EUR

Terracotta buste ca. 1900, gesigneerd Jef Lambeaux. Electrolytisch met bronslaag voorzien. Origineel en in goede staat 38x36x17cm.