Prachtige ring GG, 750/000, met Diamanten. Markiesmodel met 15 bolsewiek Diamanten, ca 1,60 crt. Grootte bovenzijde ring 2,4x0,9cm. ca 2,7 gr. ø 52
Prachtige complete Djokja zilveren, 800/000, jampothouder met deksel en bijbehorende jamlepel. ca 210 gr. Cond U
Djokja zilver, 800/000, 8 delen: 2 lepels en 6 zuurvorkjes. ca 65 gr. Cond U
Mooi groot zilveren vuurverguld ei op vuurverguld zilveren standaard. Rondom versierd met geëmailleerde zwaan- en bloemmoitef. Bekroond met grote Almandien 875/000 12xø8,5cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren, 925/000, visschep met agaten heft, in origineele etui. Grootkeur Jaarletter: U 1879, MT: adrianus Kuylenburg, Schoonhoven. Lengte 23 cm. Cond U