Chinees porseleinen pijpvaas met familie rose decor, figuur met kalebas. Afmeting: H 18,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met ribbels in bloemvorm. Met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 17,6 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha met restvergulding, bodemmerk en floraal bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Set van vijf 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinese brushpot van bamboe. Voorzien van parelmoer inleg + signatuur. Circa 1880. Paar stukjes parelmoer missen. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in tuin/floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte queng lung vaas met floraal/paradijsvogel decor. Barsten in bodem, verder goed. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen blanc de chine dekselschaal met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 11 x Ø 18 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen familie jaune vaas. Voorzien van kostbaarheden/landschappen/dieren decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
18e Eeuwse, diepe vleesschotel van Chinees porselein. Floraal/vogel decor. Gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: 6 x 37 x 31 cm. In goede staat.
Zeer grote Japans porseleinen imari schotel. 19e Eeuw. Floraal/tuin/goud decor. Afmeting: Ø 55 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese foo dogs van brons met patina. Eén oor gerestaureerd. Afmeting: 31 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met berglandschap/pagode decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Set van vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/goud decor. Eén bord haarlijn, iets randfrit. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 40,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte kom met floraal/figuren/herten/tekst/goud decor. Emaille. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bord met zowel voor als achter een draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen ghendi schenkkan met tuin decor. Tuitje gerestaureerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte dekselpot met floraal/tekst decor + signatuur. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig Japans porseleinen imari kaststel met floraal decor + tempelhonden. 19e Eeuw. Eén deksel gelijmd, verder haarlijnen/bakfouten. Afmeting: H 19,5 - 36 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen schotel met floraal/fruit/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met floraal/feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x Ø 21 cm. In goede staat.
Antiek, Chinees porseleinen guan yin. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein met craquelé glazuur. Kleur: Groen/grijs. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.
Antiek Chinese gu-vaas. 19e eeuw of ouder. Afmeting: H 21,6 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuws Japans porseleinen Imari vaas met tuin/kraanvogel/goud decor. Afmeting: H 62,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees voorouder schilderij. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting; H 172 x B 109 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte brushpot met kippen in landschap decor. Afmeting: 12,2 x Ø 10 cm. In goede staat.
Antiek Chinees guan yin hoofd van marmer, geplaatst op een teakhouten sokkel. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte brushpot met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met ribbels in bloemvorm. Donkerpaars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,2 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Swatow schotel met coulissen/tekst decor. Randschade. Afmeting: Ø 38 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met rondom krijgers in landschap decor. Afmeting: 20,4 cm. In goede staat.
Zes delen 18e eeuws Chinees porselein. Deelservies. Rivier gezicht/pagode decor. Bestaande uit: 3x Vleesschaal + 3x bord. Eén bord haarlijn, verder alles in goede staat. Afmeting: 22 - 32 cm.
Chinees porsleinen oorvaas op driepoot, met floraal decor. Voorzien van Cheng Lung bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte borden met pauw/pioenroos decor. Eén haarlijn in bodem. Eén goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Eén bord goed. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 27,2 cm. In redelijk/goede staat.
Grote houtgesneden lachende boeddha met patina. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 36 x 35 x 48 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen schotels met figuren te paard decor. Ongemerkt. 18e Eeuw. Eén schotel chip, rest goed. Afmeting: Ø 11 cm.
18e Eeuws Chinees porseleinen capucijne familie rose trekpot. Floraal/goud decor. Breuk in handvat. Afmeting: 13 x 18 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese bolvaas met draken decor in emaille-verf. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen familie verte vazen met figuren in tuin/vleermuis/kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met zotjes in tuin decor. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuws Chinees porseleinen slakom met floraal/granaatappel decor. Afmeting: 12 x 24 x25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose bord met figuren in water decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met lichtgroen craquelé glazuur. Afmeting: H 22,4 cm. In goede staat.
Prachtige, 18e eeuwse, grote Chinees porseleinen familie rose schotel. Patrijzen/floraal/eekhoorn decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 43 cm. In matige staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen Imari tafelschaal met floraal/goud decor. Afmeting: 35 x 45 x Ø 34 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen dekselpot met hert in landschap, vlinder en kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen young chen familie rose bord met floraal decor. Gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor. Gebruikssporen maar géén beschadigingen. Afmeting: H 23 x Ø 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met granaatappel/kylin/feniks decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kang xi dekselpot met floraal decor. Afmeting: H 18 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi borden met tuin/goud decor + gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinese amuletten van jade. Divers. Afmeting: 4,3 - 6 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung vleesschaal met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: 30,5 x 37,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lachende boeddha met zotjes. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting; H 20,5 cm. In goede staat.
Vijf oude Chinees porseleinen chicken cups met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,3 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9,2 cm. In goede staat.
Twee antiek Oosterse dolken. Circa 1900. 1x Dolk, Perzië, met benen heft en damast lemmet, met floraal zilver/goud inlay. 1x Kleine kris met benen heft en damast lemmet. Afmeting: L 17 - 30 cm. In goe...
Drie Chinees porseleinen celadon vazen met craquelé glazuur. 1x Pijpvaas + 2x Knobbelvaas. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Balustervormige Chinees porseleinen familie rose pijpvaas met rondom figuren in tuin decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen vaas met tuin/vlinder decor. Onderrand chips. Afmeting: H 17,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met figuren/kraanvogel in landschap decor. Afmeting: 18,3 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees bisquit porseleinen figuren. Eén figuur mist handen. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese dekseldoos met kostbaarheden decor. Koper/emaille reliëf. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek China. 1x Fantasie dier van jade. 1x Bronzen kalf. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal/feniks decor. Ming-stijl. Afmeting: H 7,3 x Ø 16,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte waterschaal met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theeglazuur oorvaas met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Kom met lichtblauw floraal reliëf decor, met bodemmerk, Afmeting: H 6,5 x Ø 20,9 cm. 1x Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk, afmeting: H 14,3 cm. In goede sta...
Gesigneerde Chinees porseleinen penselenvaas (brushpot). Wandelaar in landschap decor. Afmeting: 12,2 cm. In goede staat.
Chinese, vierkant porseleinen vaas, met decor van groene draken. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Antiquarisch boek, the pageant of Peking. By A.S. Watson & Co. Shanghai - China. 1922 Second edition. Printed 1920, Kelly & Walsh Ltd. Shanghai - China. Met 66 drukken van foto's van Peking. Vochtvlek...
Groot verguld Oosters boeddhistisch bronzen figuur. Musicerend. 20e Eeuw. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese muntstukken/plaquettes met karaktertekens. Afmeting: Ø 5 - 6,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met blauw glazuur en reliëf van paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander. Song stijl. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotel met tuin decor. Afmeting: Ø 32,2 cm. In goede staat.
Twee kleine Chinees porseleinen mei ping vaasjes met blauw glazuur. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen sung gemberpot in bloemvorm, met lichtgroen glazuur + deksel. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinese beschilderde sung vaas met haas/zotje/kraanvogel decor. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen sang du boeuf plantenbak met bodemmerk. Afmeting: 8 x 22,6 x 14,7 cm. In goede staat.
Chinees gesigneerde lithografie. Bamboe bomen met tekst + signatuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 135 x B 59 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met figuren in tuin decor. Bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Wierookbrander, familie rose, met figuren/tekst decor. 1x Drie-delige Chinees porseleinen erotische familie verte kom. Met bodemmerk. Afmeting: 10 - 11cm. In goede sta...
19e Eeuws Japans porseleinen Satsuma dekselvaas met figuren/goud decor + geisha op deksel. Kleine beschadigingen bij geisha. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen bolvaas, met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,2 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels met landschap decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. Iets randfrit. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose/mandarijn kom met vossenjacht decor. Afmeting: H 7 x Ø 13,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemkom met chicken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 7,8 cm. In goede staat.
Grote Japanse Imari porseleinen wandschotel. 19e Eeuw. Floraal/landschap/goud decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 47,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari schotel met landschap/pagode/goud decor. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen vaas met floraal/goud decor. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen pijpvazen op sokkel. Floraal/draak/decor. Eén vaas haarlijn. Eén vaas chips. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijke staat.