This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

54. Oktoberveiling

AD-

Auction on Thursday, October 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Gijs ter Wee, Abstracte compositie
Starting price 80 EUR

Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Zilveren broodmand
Starting price 380 EUR

Sierlijke zilveren broodmand, 833/000, ovaal model met een golvende rand voorzien van parelbewerking, met grepen in de vorm van strikken. De mand heeft een gezaagd cirkel en spijlendecor en is geplaat...

Zilveren ovale doos
Starting price 300 EUR

Zilveren doos, ovaal model rijkelijk versierd met gedreven voluten en bloemen en verfraaid met graveerwerk. De doos is geplaatst op een klauwpoten. En het deksel is voorzien van opgesoldeerde bloemel...

3 Bijbels met gouden slot
Result: 250 EUR

Drie bijbels met gouden slot, 585/000. Een kleine bijbel, het nieuwe testament, met bruin lederen kaft en een groot gecontourneerd slot met graveerwerk, 7x10x4,5cm. Een bijbel met een groen velouren k...

Frans secretaire, 1850
Starting price 750 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans secretaire van notenhout, met wortelnoten binnenleven + geheime lade ingeplint. Circa 1850. Afmeting: 160 x 109 x 54 cm. In zeer goede staat.

3x Hollandse School, Divers
Starting price 100 EUR

3x Hollandse School. Circa 1900. 2x Stadsgezichten met figuren. 1x Riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 10 cm. In redelijk/goede staat.

C. Voorwind? Boeren vrouw bij haard
Starting price 80 EUR

C. Voorwind? Circa 1900. Boeren vrouw bij haard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Slapende jonge keizer met Chinese tekst
Result: 80 EUR

Ongesigneerd. Chinese School. 20e Eeuw. Slapende jonge keizer met Chinese tekst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Zilveren lepeldoos
Result: 200 EUR

Zilveren lepeldoos, 835/000, rechthoekig model met gecontourneerd deksel voorzien van floraal graveerwerk en een gecontourneerde greep. Met lijnendecor langs de zijkanten en geplaatst op 4 klauwpoten....

Ongesigneerd, Reeën in het bos
Result: 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Reeën in het bos. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

Tuinstel (bank + 2 stoelen)
Result: 425 EUR

Goede kwaliteit tuinstel. Bank + twee armleunstoelen. Groen gelakt hout met metaal. Afmeting: 86 x 125 x 60 cm. / 86 x 60 x 58 cm. De armleuningen zijn met ramskoppen versierd en de voeten met bokkepo...

E. Buitendijk?, Heuvellandschap met paardenkar
Starting price 190 EUR

E. Buitendijk? Hollandse School. 19e Eeuw. Heuvellandschap met paardenkar en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 63 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Starting price 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met steur/baars decor. Glazuurschade handvat + tuit. Afmeting: 13 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees kopje Ø 7,5 cm.
Result: 750 EUR

Chinees porseleinen kopje met feniks decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Zilveren bonbonmand met hengsel
Starting price 130 EUR

Zilveren mandje, 833/000, rond model met omgeslagen gecontourneerde rand voorzien van graveerwerk. Voorzien van een speciaal gezaagd decor: MK AANDENKEN 5 JULY 1857. Geplaatst op een 6 kantige voet en...

Henk Bellaard, Hollands riviergezicht
Starting price 150 EUR

Henk Bellaard. Hollands riviergezicht met boerenhuis en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 85 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Panoramisch landschap
Result: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Panoramisch landschap met boerenhuis, wandelaar en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.

18e Eeuws Hollands kabinet
Result: 1.250 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands wortelnoten barok kabinet met bronzen beslag + bronzen vazen. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 203 x 185 x 65 cm. In goede staat.

Joop Kropff, Chinese vaas met bloemen
Starting price 220 EUR

Joop Kropff. 1892 - 1979. Chinese vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Zilveren koffiepot
Starting price 440 EUR

Zilveren koffiekan, 833/000, voorzien van een bolle buik met een gekrulde greep en schenktuit welke met een sierlijk element is verbonden met de kan. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: D:1888. Di...

Pendule met Pierrot
Starting price 200 EUR

Massieve notenhouten pendule met mandoline spelen Pierrot. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags F.H.S. uurwerk met enchappement + repetitie slagwerk op twee bellen. Afmeting: H 50,5 cm. In goede staat.

Antiek sabel, 1900
Result: 150 EUR

Antiek sabel met leeuwenkop. Circa 1900. Handbescherming lasnaad los. Lederen grip met koperdraad. Hollands wandelsabel. Ongereinigd. Afmeting: L 96 cm. In redelijk/goede staat.

Militaire helmen (4x)
Result: 80 EUR

Vier militaria helmen. WO II en later. Onder andere; 3x USA met binnenhelm en 1x Frankrijk. Afmeting: 28 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek penvuur geweer, L 76 cm.
Result: 180 EUR

Antiek penvuur, dubbelloops geweer met graveringen. Deukje in loop. Afmeting: L 76 cm. In redelijke staat.