19e Eeuwse Franse parelmoer mini Hinterzappler. Leroi a Paris. Slinger + één wijzer mist. Verder goed. Afmeting: H 13,5 cm.
Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome sierschotel. Decor 'Wijd'. Letters A.R. G. Nr. 577. Afmeting: Ø 24,9 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome kommen. Decor 'Niets'. Letters 43 D + monogram. Afmeting: H 9 x Ø 18,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom. 17e - 18e Eeuw. Met binnenin geisha's/kostbaarheden decor + buitenom floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 9,5 x Ø 19,5 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vazen. Decor 'Dun'. Letters AK. B. 88. Model nr. 8. Met originele doosjes. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen kopje met binnenin bewegende figuur. Rondom met figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem kelkvazen. Polychrome. Decor 'Spichtig'. Letters 71 D 5 B. Eén vaas bodemrand iets beschadigd. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vazen. Decor dorens. Letters V.B. B. Nr. 49. Met originele doosjes. Model 13. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Verzamelalbum met 31 stuks diverse munten Willem II tot Wilhelmina. Diverse jaren. Afmeting: 32 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kwispedoor. Met bodemmerk. Afmeting: 14,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Witgouden oorstekers, 585/000, halfronde knoppen met steker. ø 8mm. ca 1,3 gram. In zeer goede staat
Chinees porseleinen bord met feniks in wolken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16,2 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmuts kom met zilveren beugel. Figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Kom is gelijmd. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vaas. Decor 'druipend'. Model 29 II. Letters R.S. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met figuren in tuin decor. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander polychrome Arnhem vaas. Decor 'Woelig'. Nr. 23 II. Met monogram. Chips onderrand. Afmeting: H 16,5 x Ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome sierschotel. Decor 'Barsten'. Letters 27 D + B. Afmeting: Ø 24,7 cm. In goede staat.
Antieke Chinese hangvitrine met polychromie + vergulding. Afmeting: 91 x 78 x 38 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, 1970. Erotische Perzische harem voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Geelgouden vingerhoed, 585/000, met getrembleerde bewerking langs de rand. ø1,5x2,5cm. ca 5 gram. In goede staat.
Lot divers Chinees. Bestaande uit vier muntstukken + twee jade objecten. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tekst + draken decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met zittend figuur in landschap en vliegende kraanvogel. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas, met geisha's in tuin, konijn en andere dieren, met bodemmerk, bovenrand gelijmd. Gelobte Chinese kom met floraal decor...
Functionerende zeer kleine zilveren mini Vorderzappler op palissanderhouten console. Afmeting zappler = 4,5 cm. Met sleutel. In goede staat.
Pierre Allechinsky. 1927. Nr. 24/100. Autumn. Litho op papier. Afmeting: H 63 x B 46 cm. In goede staat.
Lot met zilveren streeksieraden, 833/000, met een voorhoofdnaald, een paar oorhangers met similie, een broche, 3 paar kapspelden, een kapspeld in bloemvorm, totaal ca 23,1 gram. In goede staat
Zeldzame Chinees porseleinen kan met tinnen deksel. Bestaande uit twee delen, beweegbaar in elkaar. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vazen. Decor 'Motief'. Model nr.: 13. Letters 39/C R. Nr. 169. Met originele doosjes. Afmeting: H 12,7 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Ghoum/Iran kleed. Kleed is geheel van zijde, zeer fijn geknoopt. Licht van kleur met negen vakken met diverse afbeeldingen. Geheel omrand met bloem decor. Nieuw prijs: Hfl. 13.875,- (ca. ...
Lot antieke benen schaakstukken. Enkele beschadigingen. Afmeting: 4 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met rondom figuren in tuin decor. Afmeting: H 19 x Ø 22,7 cm. In goede staat.
Industriële ladenkast van metaal + houten lades. Afmeting: 132 x 75 x 31 cm. In goede staat.
Verzameling Hollandse postkaarten + brieven. Eerste helft 20e eeuw. Met postzegels in doos. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. Bosgezicht Twickel-Delden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, bolle armband met een achtvormige schakel gemaakt uit vierkante buis. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 10 mm. totaal ca 13,8 gram. lengte 20 cm. In goede staat
Zes Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met chicken decor. Drie schotels haarlijn + één scherf. Drie schotels goed. Kopjes goed. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met geisha's in tuin decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Twee delen chinees antiek. (1) 18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met salamander + bodemmerk, beschadigd. (2) 18e Eeuws Imari bord met vogels/sprinkhaan/floraal/goud decor, haarlijn + chips. Afme...
Handgeknoopt zijden ghoum/Iran kleed. Zeer fijn geknoopt met dieren afbeeldingen. Onder andere: steenbokken/vogels/bomen. Top kwaliteit! Nieuwprijs: Hfl. 8000,- (= ca. € 3.650,-) Afmeting: 84 x 60 cm....
Groot Oosters tapijt van zijde. Aardetinten. Afmeting: 187 x 280 cm. In goede staat.
Vier-delig Italiaans lederen bankstel in cognac-kleur. Bestaande uit: Twee-zits bank, en twee maal één zits + poef. Met notenhout, snijwerk, florale intarsia zijkanten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e e...
Antiek Duitse notenhouten buffetkast. Gründerzeit. Circa 1880. Geen tussenstuk. Afmeting: 172 x 130 x 64 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire bank met velours bekleding. Circa 1820. Afmeting: 100 x 180 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wandconsole met stucwerk, vergulding en marmeren blad. Restauratie stucwerk. Afmeting: 69 x 71 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Groot gietijzeren wandschild. Je Maintiendrai. Met Hollands wapen. 20e Eeuw. Afmeting: 49 x 43 x 4 cm. In goede staat.
Marinus Johannes de Jongere. 1912 - 1978. Bomschuiten op strand. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.
Lot zakhorloges, zilver, double en witmetalen modellen. In redelijke staat
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tuin decor. Mangaan-kleurig. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Bijzonder grote antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Haarlijn deksel. Afmeting: 20 x 25,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees porseleinen kaststel. 18e Eeuw. Chicken decor. Familie Rose. Haarlijn + chips. Afmeting: H 14 cm. In matig/redelijke staat.
Twee antieke 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken tempelfiguren met polychromie + vergulding. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal groot Yung Cheng 1723 - 1735 + Gueng Lung. Gelijmd + chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 19 - 34 cm. In redelijke staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e en 19e Eeuws. Vier kopjes met onder andere krab en baars decor. Eén schotel + drie schoteltjes met landschap decor + bodemmerk. Twee maal florale kop en s...
Groot Chinees lakwerk kamerscherm. Tweezijdig beschilderd met waterpartij/vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 213 x 240 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse notenhouten gestoken piedestal, met putti dragend een oesterschelp. Afmeting: 137 x 64 x 38 cm. In goede staat.
Doos gevuld met diverse sieraden, o.a. een lang zilveren collier, broches met zilveren knopjes, parelcolliers en diverse armbanden.
Omega dameshorloge, Constellation, staal met goud voorzien van Romeinse cijfers. Bevestigd aan een originele bruin leren Omega band. ø horloge 23mm. Quarts model. in originele doos. Werkend
Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met vogel op bloesemtak decor + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen snuffbottle met draak en baars als bodemmerk + vleermuizen. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met oren. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen trekpot met vis/ranken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 31 x 24 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met foo-honden decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal decor en blauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met geisha/kraanvogel/goud decor + verso krekels. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen kopjes, divers. Met bodemmerk. Met figuren/vogels/floraal en tekst decor. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schaal met zes tekens bodemmerk. Decor met granaatappel en druiven. Afmeting: H 7 x Ø 25,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen. Berglandschap/figuren en pagode decor. Vier tekens bodemmerk. Eén haarlijn hals. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Engelse creamware theebussen. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands Rozenburg Den Haag keramieken tegeltableau. 12-Pas. Circa 1900. Naar Frederick van Rossum Du Chattel. Nr. K 385. Afmeting: H 63 x B 47 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 68 x 57 x 148 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten koekoeksklok met kwartels + kwartierslag. Met originele polychromie. Circa 1900. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde Charles Dix Vorderzappler onder glazen stolp. Circa 1840. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Boulle (Westminster) klok op piedestal. Kwartier-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 192 cm. In zeer goede staat.
Groot lot antieke brillen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Geëmailleerde plaquette met messing. Picasso. Vrouw met lange hals. 20e Eeuw. Afmeting: H 18,5 x B 12,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse neo rococo vergulde messing vier-armige kaarskandelaar. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Drie antieke postweegschalen + gewichtenset. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat.
Twee grote notenhouten gesneden hertenkoppen met glazen ogen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
Langa '72. Duitse school. Circa 1880. Landschap met dorsgezicht en wandelaar. Kleine beschadiging. Afmeting: H 54 x B 82 cm. In redelijk/goede staat.
Hippolyte van Soom. 1856 - 1922. Belgische School. Landschap met boerin en rivier. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 34 x B 55 cm. In redelijk/goede staat.
Corneille. 1922 - 2010. Nr. 51/87. Abstracte compositie. Titel: Elf. Litho op papier. Afmeting: H 20 x B 35 cm. In goede staat.
Johan Miedema. 1870 - 1952. Hollands melkmeisje bij zonnig dorp. Olieverf op tegel. Afmeting: H 44 x B 30 cm. In goede staat.
Collier van ioliet met geelgouden sluiting, 585/000. Collier van 4 rijen met geslepen iolietstenen, ø4,5-5mm. bevestigd aan een bolsluiting, ø 11mm. lengte 43 cm. In goede staat. Met aankoopbon
Antieke Japanse Kutani porseleinen lamp met messing. Floraal/vogel en goud decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese terracotta geglazuurde figuren in latere schaduwboxen. 18e - 19e Eeuw. Eén hand mist. Afmeting: 43 x 30 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met foo-honden, karaktertekens en floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 16,4 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotels met tuin decor. Met bodemmerk. Twee schotels goed, vier schotels gelijmd. Afmeting: Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Divers. De Klaauw, De drie klokken + LPK. Afmeting: H 14 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam Hollands Petrus Regout Fayence Maastricht theeservies. Decor Fancy. Circa 1880. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, grote kom + achttien kop + schotels. Minimale chips mogelijk. Afmeting...
19e Eeuwse bronzen engel op schommelplank. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Lange Oosterse Perzische loper Isfahan. Floraal decor. Afmeting: 82 x 390 cm. In goede staat.