Twee Chinees porseleinen kommen. Eén kom met perzik/granaatappel decor + bodemmerk. En één kom met feniks/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - Ø 15,7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kamerscherm met geisha decor. In houtgestoken houder. Afmeting: 60 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen vazen. Floraal/papegaai/goud decor. Beschadigd/haarlijn. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. 1x groot, floraal decor, gelijmd. 1x klein, floraal decor, haarlijn + chips. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In redelijk/matige staat.
17e -18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met Lange Lijs/planten decor. Met zilveren bovenrand. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas restauratie. Eén vaas chip. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Witgouden ring met een grote witgouden zetkast in de vorm van een rozet bezet met een briljant geslepen diamant in het midden, ca 0,08 ct en 8 kleine singlecut ge...
Zilveren dames hanghorloge, 800/000, voorzien van zilveren chatelaine fraai versierd met niëllo met bijbehorend medaillon. ø33mm. lengte 18 cm. In goede staat
Twee grote Chinees porseleinen Cheng Lung wijnkoelers met floraal decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. 1 pot heeft een haarlijn, verder in goede staat.
18e Eeuws vijf-delig Chinees porseleinen Imari kaststel. Floraal/feniks/goud decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 27 cm. In matige staat.
Maurice Lacroix horloge, model Eliros, goldplated, Quarts, ø 28 mm. Voorzien van witte wijzerplaat met romeinse cijfers en een datumaanduiding. Het horloge is voorzien van een goldplated fixoflex band...
Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met baars/floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung tuin decor. Eén chip. Afmeting: 29 x 20,7 cm. In goede staat.
Brede gouden schakelring, 585/000, met witgoud. ring met 5 rijen schakels met 3 diagonale rijen met witgouden schakels. En gouden plaatje. Breedte 7,5 mm. ø ca 52. ca 5,2 gram. Als nieuw
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Floraal/goud/gecontourneerd. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes + kom. Twee kopjes, 18e eeuws met baars/krab decor. Vier kopjes, 18e eeuws met peterselie decor, één haarlijn. En een kom met baars/krab decor,...
Zilveren stuivertjes armband met 27 stuivertjes van koning Willem III, ca 1850. breedte 21 mm. lengte 21 cm. ca 28 gram. In goede staat
Twee delen Chinees porselein. Betreft: Flambé vaas + celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 - 18 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke Chinees porseleinen deksels van dekselvazen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met onyx en parel. Ovale streekbroche voorzien van een bewerkte geelgouden rand met knopjes, bloemelementen en filigrain. In het midden van de broche zit een ovale vlak ges...
Chinese natuurstenen disc. Jade? Gebruikt voor ceremoniële doeleinden. Afmeting: Ø 15,5 x 1 cm. In goede staat.
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.