Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: één grote 19e eeuwse kom, haarscheur. En twee 18e eeuwse koppen + één schotel, beschadigd. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.
Vier delen 18e eeuwse Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, restauratie. Dekseldoos, haarlijnen bodem. Queng Lung schaal, haarlijn. Queng Lung potje, chip. Afmeting: 5 - 15 cm. In rede...
Chinese handgestoken walnoot met figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: circa 4 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen vazen. (1) 18e - 19e Eeuwse vaas met floraal/vogel,groen glas, op messing voet, bovenrand gelijmd. (2) 19e Eeuwse Kantonese Familie Rose vaas, bovenrand beschadigd. (3...
Zes delen Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse trekpot, beschadigd. (2) 18e Eeuwse melkkan, beschadigd. (3) Dekselpot, circa 1900. (4) Twee capucijne kopjes, 18e - 19e eeuw, haarlijnen. (5) Eén grote kom...
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur en bodemmerk. Balustervorm. Afmeting: H 26 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden. Figuren/floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijke staat.
Twee grote Japans porseleinen schotels. 19e Eeuw. Grootste schotel heeft chip aan rand. Afmeting: Ø 37 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Divers. Landschap/floraal/vogel decor. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung schaal, floraal decor. Twee deksels, gemerkt. Eén schotel met landschap decor, schilfers. Eén onderzetter. Afmeting: Ø 9 - Ø 18 cm. In ...
Grote Chinese messing vaas met karaktertekens + bodemmerk. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 26,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Floraal decor. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit: vier pijpvazen + hangbloempot. Met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: 18 - 18,5 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen Kutani dekselpot met figuren/coulissen decor. Achtkantig. Met bodemmerk. Chips onderrand deksel. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen schotels met pauw decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,7 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Kutani knobbelvazen met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Eén bord gaatje + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Lot Chinees porselein. Dertien stuks. Gemberpotten en flessen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen theeservies met Japans decor. Circa 1900. Bestaande uit; Theepot, melk+suikerpot, negen kop en schotels, veertien borden. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 28 cm. In g...
Chinees porseleinen Familie Rose kom met bloesemtak/vogel decor. Met bodemmerk + tekst. Afmeting: H 5,8 x Ø 11,2 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 12,2 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Japanse Imari porseleinen kommen. Floraal/goud decor. Circa 1880. Eén kom chip + haarlijn. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Eén chip + één haarlijn. Afmeting: 10 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: Ø 21,5 - 28 cm. In matig/redelijke staat.
Vier delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: opdienschaal met floraal decor + tekst. Amsterdam bont kom, haarlijn + chip. Dekseldoos met floraal decor. Trekpot met floraal decor. Afmet...
Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6 x 11 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuur in landschap decor. Rood/goud. Twee goed. Twee met chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met figuren/vleermuizen decor. Randglazuur schade. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese/Japanse Yixing draken vaas met ringen. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinese natuurstenen wierookbrander met deksel + drakenkoppen. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 49 x 49 x Ø 33 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor. Eén bord gaaf. Twee borden gelijmd. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijke staat.
Gesigneerd. China of Japan. 19e Eeuw. Aquarel met bloesemboom en vogel. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 100 x B 50 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Verte bord met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal Familie Rose, floraal, haarlijn. Eén maal Queng Lung, floraal, chips. Afmeting: Ø 23 - 26 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in tuin decor. Haarlijn bodem. Afmeting: H 3 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Japanse Imari porseleinen kom met landschap/floraal decor + bodemmerk. Twee kleine haarlijnen. Afmeting: 8,5 x Ø 18,6 cm. In redelijke staat.
Vijf 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen tablet met landschap decor. Afmeting: 1 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Met bodemmerk. Chip deksel. Afmeting: 8 x 9,5 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees Kantonees porselein. Kom + vaas. Figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 24 - 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met groen craquelé glazuur en vis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Chinese voorouder portretten. Gouaches op papier op hard karton geplakt. Afmeting: H 160 x B 108 cm. In goede staat.
Acht Chinees porseleinen kommen. 19e Eeuw. Eén kom gelijmd, zeven kommen goed. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose schaal met rondom decor van vogels en waterpartij. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 4,5 x Ø 14,2 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met ribben en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 7 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen zalfpot met floraal decor. Afmeting: H 4 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met tuin/vlinder/pagode decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,2 cm. In goede staat.