Gesigneerd door Jan Chris Sauer Amsterdam. Circa 1780. Eiken kast, gefineerd met wortelnotenhout. Romp en voet met afgeschuinde kanten, voet dubbel gebogen. Beide met snijwerk en marqueterie. Plint op...
18e -eeuws Amsterdams staand Horloge.(ca. 1790) Gesigneerd door Johannes S. van Geffen, Amsteldam. Eiken kast, gefineerd met wortelnotenhout. Voet en romp met afgeschuinde kanten, voet dubbel gebogen....
Zeer grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten gestoken Bracket klok met kwartier-slag carillon op acht bellen. Barraud & Lunds Cornhill London. Met Westminster melodie. In goede werkende staat. Afmeting: ...
Zeldzame Engelse staande mahoniehouten klok met planetarium. Thomas Moore Ipswich. Circa 1880. Met prismen glas in planetarium. Sterrenbeelden, maand + dag-aanduiding. Slagwerk op gongspiraal. Achtdaa...
Grote vuurvergulde antieke Franse bronzen pendule. Circa 1820. Griekse vrouw met scheepsboeg en hoorn des overvloeds + putti's. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...
Grote vuurvergulde bronzen Franse empire pendule met engel, kandelaar, pijl + boog en lauwerkrans. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Zeer grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met Romein. Circa 1820. In originele ongereinigde staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 62 x 47 x 16 cm. In goede s...
Antieke vuurvergulde bronzen Franse empire pendule. Ridder met helm en wapen. Pootjes missen. Wijzerplaat beschadigd bij 9. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Goud goed. Afmeting: 36 cm...
Kleine 19e eeuwse met parelmoer belijmde Vorderzappler met piramide en vergulde bronzen Napoleon. Circa 1850. Afmeting: 9,5 x 9 x 3,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse staande klok met seconden, dag aanduiding, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Chinoiserie klokkast. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken Schwarzwalder pendule met watermolen. Met automaat, watermolen draait. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 58 x 47 x 25 cm. In goede staat.
Prachtige Franse Cuba mahonie empire portaalklok met vuurvergulde bronzen ornamenten. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten 'longcase clock'. E. Will, Stumbels, Totness. Achtdaags-uurwerk, seconden aanduiding, dag aanduiding, halfuur-slag. Afmeting: H 230 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok. Bolkop met snijwerk. Circa 1920. Met Westminster uurwerk + drie gewichten. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse vergulde messing reiswekker met lederen foudraal. Achtdaags-uurwerk, met kwartier-slag op twee gongspiralen. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen Hinterzapplder 'Roy a Paris'. Circa 1830. Onder glazen stolp. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing historisme tafelklok met vrouwen figuren, frats, cherubijnkop. Neo renaissance. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse portaalklok van damast-ijzer + verguld brons. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Ongereinigd. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antieke nachtklok met albasten voet +messing. Circa 1890. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten portaalklok met messing beslag + intarsia. Slinger-ophanging mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met messing. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 34 - 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1900. Jugendstil. Weekloper, halfuur-slag. Gemerkt Peerless. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Oude zaagklok naar oud voorbeeld anno 1750. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Kieninger twee-gewichten snaar-regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Juweliersklok. Afmeting: 120 cm. In zeer goede staat.
Antiek Frans lantaarnklok-uurwerk met ankergang. Met slagwerk. 19e Eeuw. Functie niet getest. Afmeting: 32 x 14 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans marmeren/compositie metalen klokkenstel met kandelaren. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 59 - 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en scheepjesmechaniek. Afmeting: 139 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese eikenhouten staartklok met wekker en automaat. Gedecoreerd met boot en zeemeermin. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok. Tho Wallace Brampton. Eéndaags uurwerk met dag aanduiding. Afmeting: H 216 cm. In goede staat.
Grote Duitse snaarregulateur met antieke klokkast en later uurwerk. Circa 1900. Tweede helft 20e eeuw. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 126 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse messing pendule met leeuwenkoppen. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 32 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde messing reiswekker in lederen foudraal. Achtdaags-uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Twee mechanische messing Observer scheepsklokken. 1x stil uurwerk + seconden en 1x uurwerk met slagwerk. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met spillegang, datum aanduiding en vouwslinger. Circa 1800. Afmeting: 40 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Grote messing hangklok (plafond of profiellijst). Circa 1910. Jugendstil. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 33 x 79 x 9 cm. In goede staat.
Zwart marmeren klokkenstel. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1900. Afmeting: 49 - 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker met geslepen glas en emaille wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met opstand. 8-Klok. Gründerzeit. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met marmer. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 35 - 42 cm. In goede staat.
Hollandse Friese staartklok met scheepjes mechaniek. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse eikenhouten Ansonia New York tafelklok. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker met emaille wijzerplaat en facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 12 x 7 x 6,5 cm. In goede werkende staat.
Schwarzwalder klokkendragers. Compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker. Gemerkt R + C. Made in Paris. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 6,5 cm. In goede staat.
Italiaanse Napels porseleinen pendule met messing. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags stil uurwerk, Eén vleugel van engel mist. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse wekkerklok. Hond en schaap bij bron. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke Engelse historisme messing bureauklok. Circa 1900. English Clockworks Ltd. Birmingham. Afmeting: .............. In goede staat.
Hermle Westminster tafelklok met kwartier-slag en maanstand. Duits/Frans. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde compositie metalen pendule. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur van Gustav Becker. Deels overgebeitst. Afmeting: 99 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse reisklok. Palissander met bandintarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Emaille wijzerplaat beschadigd. Afmeting: H 24 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse compositie metalen tafelklok met Limoges porseleinen plaquette. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Schwarzwalder wandklokken met gewichten en slingers. Eén klok mist ketting. Functies niet getest. Afmeting: 24 x 20 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Amerikaanse mahonie tafelklok. Circa 1910. Waterbury Clock & Co. USA. Halfuur-slag op bel + uurslag op gongspiraal. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houten kolompendule. Wit gelakt. Circa 1870. Louis Philippe. Wijzerplaat beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 49 cm. In redelijke staat.
Antieke notenhouten schoolklok. Circa 1900. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met harpslinger. Circa 1880. Afmeting: 45 x 31 x 20 cm. In goede staat.
Franse mini-comtoise. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Eterna messing vergulde bureauklok op Carrara marmeren basement. Duitsland. Circa 1920. Afmeting: 16 x 19 x 7 cm. Functie niet getest. In redelijk/goede staat.
Antieke Junghans tafelklok van notenhout. Circa 1910. Met facet geslepen glas. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Kleine antieke Duitse Junghans regulateur. Circa 1900. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met carillon kwartierslag op tien bellen en uurslag op twee bellen. Totaal twaalf bellen. Gesigneerd. Jacob Gelijn Amsterdam. Zes melodieën, me...
Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Kapitale empire marmeren pendule met kariatiden en sphynxen. Le Roi a Paris. Carrara marmer + vuurverguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Franse Louis Seize Carrara marmer pendule met mooie vergulde bronzen ornamenten. Met datum aanduiding en EXTRA maandaanduiding langs de wijzerplaat. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, rekens...
Grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Circa 1820. Man met lyra en harnas met schild. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 46 cm. In goede, ongereinigde staat.
Bijzonder grote kapitale Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met Romein, helm, lauwerkrans en bazuinen. Circa 1820 - 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 62,5 x 4...
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met bibliotheek en lezende Griekse vrouw. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. In ongereinigde originele staat. Afmeting: ...
Grote 18e eeuwse Zwitserse Neuchatel console klok met spillegang. Louis Seize. Uurwerk met kwartierslag op bel + touwtjesslinger. Groene polychromie met vergulde messing ornamenten. Afmeting: 94 x 42 ...
Antieke Duitse majolica Lenzkirch pendule met vergulde bronzen monturen, putti en adelaar. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Antieke Duitse majolica Lenzkirch pendule met vergulde bronzen monturen en damesbuste. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans Carrara marmeren pendule stel met vergulde bronzen armaturen + bisquit porseleinen plaquettes. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 29 - 41 cm. In goede...
Antieke Duitse porseleinen klok met putti en Lenzkirch uurwerk. Circa 1890. Twee engelen met bloemen. Enkele beschadigingen aan bloemen. Gemerkt Sitzendorf. Afmeting: 32 x 26 x 14 cm. In redelijk/goed...
Antieke Franse religieuze boulle schildpad pendule. Circa 1890. Enkele minimale beschadigingen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 x 31 x 15 cm. In goede staat.
Antiek verguld vrijmetselaar bronzen bureauklok in hoefijzer-vorm. Met vrijmetselaar afbeelding op de wijzerplaat van het zakhorloge-uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse notenhouten tafelklok met bronzen monturen. Neo renaissance. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag op bel. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse Neuschatel wandklok met console. Circa 1800. Weekloper met spillegang. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 89 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollandse polychroom platelen Jugendstil pendule. Circa 1900. Gemerkt 'de Distel'. Schilder T.H. 2/6. 99 - 68 Hach. Eén chip + oudere restauratie. Afmeting: 29 x 28 x 12 cm. In redelijk/goed...
Grote antieke Franse compositie metalen pendule met centaur. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Bloemenmeisje. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Perfect in het goud. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Engelse messing skeletklok met snek. Onder glazen stolp. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch pendule met vergulde messing ornamenten. Stil uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.
Warmink wortelnoten Amsterdamse staande klok met maanstand, maand, dag en datum aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antieke Friese staartklok met blikken mechaniek + soldaat. Klok is circa 1800. Mechaniek is circa 1920 toegevoegd. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen glaspendule met facet geslepen glas. Japy Freres. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gong. Met monogram + jaartal 1897. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Boulles-stijl tafelklok met imitatie schildpad, messing inleg + messing ornamenten. F.H.S. mechanisch uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Louis Seize klok. Le Roy Paris. Circa 1800. Retouches wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Weekloper. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten met eiken staande klok. Met seconden + datum aanduiding. Samuel Vale Coventry. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse zwart-marmeren pendule met vrouw, boek en kind. Compositie metaal. Circa 1860. Scheurtje marmeren plint zijkant. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 60 x 49...
Grote antieke Franse marmeren Napoleon II glaspendule met verguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger, kwikslinger. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antiek Frans klokkenstel van albast/onyx en cloisonné. Circa 1890. Achtdaags stil uurwerk. Bij bijstellers mist iets bovenop. Afmeting: 46 - 69 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Franse kolompendule. Geëboniseerd. Empire. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse Vernis Martin pendule met verguld brons. Handbeschilderd op goud decor. Licht beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede st...
Antieke Franse stations-comtoise. Circa 1870. Halfuur-slag + datum. Afmeting: 42 x 30 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met snijwerk en facet geslepen glas. Circa 1910. Messing uurwerk, gewichten en slinger. Afmeting: H 206 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met parelmoer inleg, messing gewichten, slinger en uurwerk. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: H 206 cm. In goede staat.