Zilveren druivenschaar en strooilepel, BWG, druivenschaar versierd met druiventrossen, 15 cm, en een strooilepel met een ovaal gecontourneerde bak en een gezaagde bak met kruisjes, cirkel en komma-dec...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen draken dekselvaas met Foo-hond. Randglazuur bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen kom met decor van waterpartij en vogels. Minimale randchip. Afmeting: H 7,2 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Paar zilveren schoengespen, 925/000, sierlijke ovaal model voorzien van rand met goudbewerking. MT.: Vermoedelijk Thomas Edwards, London. midden 19e eeuw. 10x5,5cm. Bruto ca 85 gram. In goede staat
Twee kleine zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van een rijkswapen welke erg is afgesleten. ø 45mm, (kindermodel). MT.: C. Wendels, Middelburg, jl.:Y: 1833. totaal ca 26 gram. In redelijk goede s...
Chinees porseleinen wierookbrander met salamanders en bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen schenkkannen met floraal decor. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Drie antieke zilveren lepels, alle drie met aculade-vormige steel. Voorzien van gravures op de achterzijde van de steel. Eén lepel is voorzien van floraal graveerwerk achter op de bak. Deze komt vermo...
18e Eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten porseleinkast. Barok. Met vier lades, origineel beslag en onderling verbonden poten. Afmeting: 230 x 170 x 43 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Friese staartklok met datum en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Poppen missen. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
J.C. Haas Fecit, '54. Hollandse School. Figuren bij herberg 'in den aap'. (In den aap gelogeerd). Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 63 x B 53 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Besneeuwd veengebied met wilg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30,5 x B 40 cm. In goede staat.
Twee zilveren vorken, 925/000, Een lepel met een steelaanzet met enkel of Amsterdams lof en een rond steeleinde met kam. MT.: P.Las van Bennekom, Amsterdam, jl.: K:1819. ca 20 cm, 68 gram. En een lep...
Antiek drie-delig zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 20 - 36 cm. In goede staat.
Twee Chinese Yixing trekpotten met bodemmerken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans Gründerzeit tafelklok. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk. MT.: C.Monteban, Schoonhoven jl.: k: 1869. 5x5x1,6cm. ca 28 gram. Minimale deukjes. In goede staat
Zilveren visschep, 833/000, gecontourneerd model met fraai gezaagd blad. MT.: T.L.Uriot, Amsterdam, jl.:h:1892. 35 cm. ca 136 gram. In zeer goede staat.
Antieke Franse onyx pendule met messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antiek Frans drie-delig klokkenstel van compositie metaal en marmeren basement. Dame met bloem. Circa 1900. Afmeting: 28 - 45 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse bijbel met 585/000 geelgouden slot. Leeuwarden A. Jongbloed. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 3,5 cm. In goede staat.
Zilveren tas en portemonnee, 800/000, een gevlochten tas voorzien van een ronde zilveren beugel met graveerwerk met ketting en een portemonnee met rechthoekige beugel met floraal decor. 6-18cm. totaal...
Klein zilveren dienblad, 800/000, rechthoekig model voorzien van een rand metr koorddecor en schelpen op de hoeken. 25x16x0,8cm. ca 265 gram. In goede staat.
Zes Duitse Dresden porseleinen figuren met filigrain jurken. 20e Eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 11 cm.In redelijk/goede staat.
Grote antieke keramieken cachepot met figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 22 x Ø 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met landschap/Foo-hond decor. Afmeting: 10,5 x 16 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee havengezichten. Gesigneerd Patrick. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Drie delen zilver, 833/000, met een roomlepel met een ronde bak en een gecontourneerde steel, MT.: G.Hofman Kollum, jl.:S:1902, en 2 vorkjes met een figuur van Jan van Schaffelaar. 15 cm. MT.: Bijkamp...
Italiaanse Capodimonte piedestal met bloempot. San Marino. Met renaissance figuren/goud decor. 20e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 116 x Ø 27 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Perzische porseleinen bolvaas met floraal decor + houtgestoken console. Afmeting: H 6 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas in vlammenzee decor. Afmeting: H 24,7 cm. In goede staat.
Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Maarten Krabbé. 1868 - 1931. Drie etsen betreffende bevrijding. (1) Victorie 1945. (2) Des duivels bouwwerk stort ineen 1945. (3) Hier is London 1939 - 1945. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 21 cm. In ...
J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Antieke Franse torenklok. Compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 54,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen empire pendule. Bibliotheek. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Handbeschilderde porseleinen Jugendstil-stijl klok met floraal decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 32 x 33 x 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met floraal decor. Gecontourneerd. Afmeting: 3,5 x 14 x 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw glazuur en karper/steur decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,4 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schalen. 1x Geisha in tuin decor, met bodemmerk. 1x Konijn in tuin decor, met bodemmerk. Minimale randglazuur schade. Afmeting: Ø 9 - 10,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1925. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker, datum en maanstand. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Hollandse School. Romantisch wintergezicht met ijspret bij stad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In redelijke staat.
Monogram C. Dov.? 19e Eeuw. 19e Eeuwse geschilderde voorstelling naar Gerard Dou. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 17,5 cm. In goede staat.
Reismes in schede met zilver, 833/000. Mes met wapen van Leiden en een zilveren greep en versierd met graveerwerk geplaatst in een schede met hoorn afgezet met zilver. 20 cm. In redelijke staat.
Vier antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht keramieken bloempotten met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.
Antieke zilveren Birmese offerschaal, puur zilver, Een prachtig gedreven schaal gedecoreerd met Hindoeïstische taferelen, met wijnstokken, paard en wagen en figuren die offers brengen aan Shiva, Gemer...
Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee zilveren pronklepels, 925/000, met een peervormige bak met florale versiering en een deels getorste steel bekroond met een jonkheer of een jonkvrouw. Vervaardigd in Hanau, Duitsland, In Engeland ...
Zilveren Friese brandewijnkom, 833/000, ovaal gedreven model versierd met krullen en floraal decor. Voorzien van ovale horizontaal geplaatst grepen met cherubijnenkopjes. MT.: A. de Haas, Sneek, jl.:s...
Kleine Hollandse wortelnoten staande klok. Christiaan Huygens. Met kwartier-slag, dag aanduiding, datum aanduiding, maand aanduiding + wereldtijd aanduiding op verschillende wereldplaatsen + maanstand...
18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met diverse zilveren tasbeugels, bestaande uit 3 gecontourneerde tasbeugels voorzien van graveerwerk, 833/000, uit 1879,1906 en 1914, en een portemonnee uit zilver, 800/000. Totaal ca 117 gram. 5-...
Lot schaalmodel auto's in originele verpakking. Ferrari Collezione Classico Shell. Afmeting: 12 - 34 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse lepels rond model met kam. een lepel 21 cm voorzien van initialen DS en een lepel 19,5cm. Totaal ca 100 gram. In goede staat
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Hollands havengezicht langs de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. De Samaritaan + Elias. Religieus. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x Trekpot met watervogels/floraal decor. 1x Schenkkan met watervogels/floraal decor. Eén deksel niet origineel. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De adjudant en haar hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken schaakstukken + schaakbord. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met donker paars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung/tuin met kraanvogels decor. Twee mininale chips. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.
Paul Bodifee. 1866 - 1930. Deventer School. Landschap met knotwilgen en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Ruurd Elzer, 1960. 1915 - 1995. Bosgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Heilige Maria bij kathedraal. Porselein of glas ? Handbeschilderd. In eikenhouten lijst. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Zes delen divers porselein/keramiek. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Drie tazza's, gemerkt. Onder andere; Bavaria, Tirschenreuth, Creil, Monterbrau Paris. Eén schaal, onduidelijk. En twee verdee...
Willem C. Rip. 1856 - 1922. Hollands landschap met melkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 28,5 cm. In goede staat.
Drie antieke houtgesneden kurken. Oude man, kabouter en vrouw. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pattipan met gecontourneerde omranding, floraal/goud/geisha decor. Afmeting: 14 x 12,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse keramieken wandplaquette met landschap decor. Trentham Hall Staffordshire. S. Fielding & Co. Railway pottery Stoke on Kent 1893. Afmeting: 49 x 38 x 3 cm. In goede staat.
Vijf 19e eewse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal decor. Twee grote kommen; één met haarlijnen + chip, en één met chips. Drie kleine kommen; één met chip, één met chips, één gaaf. Afm...
Antiek vijf-delig polychrome Delfts fayence kaststel met landschap decor van Porceleyne Fles schilder J 3/4 A. Delft. Beschadigingen. Afmeting: H 26 - 35 cm. In matig/redelijk staat.
Geelgouden ring, 585/000, met robijn en zirconia. Ring met opstaande randen voorzien van een railzetting met robijnen en zirconia's, allen vierkant geslepen. breedte 5,5 mm. ø 57, ca 2,8 gram. Als nie...
Chinees porseleinen vaas met geisha en zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme compositie-metalen wandbarometer met engelen en fratz. Circa 1880. Afmeting: 36 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil jardiniere met floraal/snoek decor. Circa 1900. Met zinken binnenbak. Afmeting: 14 x 25,5 x 19 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden, ring met bladmotief voorzien van zirconia's, breedte 7 mm. Thomas Sabo, ø56 en een zilveren gerhodineerde ring met grote zirconia, ø 50, en een paar oorringen met lijnenbewerkin...
Antieke Hollandse neo renaissance kapstok met vier tegels ingelegd. 19e Eeuw. Afmeting: 24 x 79 x 13 cm. In goede staat.
Geelgouden collier met hanger, 585/000, bezet met een roosgeslepen diamant. Een fijn gourmetcollier met een grote gouden spiegelchatonhanger, met ronde rand, bezet met een roosgeslepen diamant 9x7,8mm...
Zeldzaam 22-delig, 19e eeuws, Hollands handbeschilderd servies met diverse landschappen en figuren decors. In sepia kleuren. Bestaande uit: comfoor, suikerpot, 9 kop en schotels, 15 losse schotels, ko...
Antiek porseleinen inktstel. Figurengroep. Afneembaar. Twee-delig. Daaronder inktstel. Blindmerk. Moeder met kind en hond. Afmeting: 20 x 18 x 14 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen draken cachépot met floraal decor. Afmeting: H 39 - Ø 36 cm. In goede staat.
Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met diverse vissoorten en krab decor. Met vier tekens bodemmerk. Drie kopjes minimale chips. Twee schotels beschadigd. Eén schotel haarlijn. E...
Chinees porseleinen drakenschotel met oker glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,4 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met opaal en diamant. Ring met een grote ovale rozet in het midden bezet met een blauwe opaal triplet en daaromheen een rand met 18 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,72...
Oostenrijkse Majolica vaas. Amfora Fayence Wien met goud fazant. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Twee antieke dienbladen. 1x 19e Eeuw, met diverse houtsoorten en intarsia. 1x Kopergeslagen, circa 1920. Afmeting: 49 - 55 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse houtgesneden dekseldoos met floraal/figuren voorstelling. Zachthout. Circa 1920. Afmeting: 13 x 31 x 21 cm. In goede staat.
Zilveren gerhodineerd collier, 925/000, gemaakt uit ronde zetkasten bezet met rond gefacetteerde zirconia's. Breedte 6 mm. lengte 42 cm. ca 32 gram. Als nieuw
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000.Collier van ronde bloedkoralen, ø 5mm, bevestigd aan een zeskantige sluiting. 45 cm. In goede staat
Twee moderne gekleurde glazen herten figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.