This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Drie wandelstokken
Result: 130 EUR

Drie diverse antieke wandelstokken. Eerste helft 20e eeuw. 1x met benen heft. 1x met zilveren heft. 1x met heft van hoorn. Afmeting: L 87 - 94 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette
Result: 70 EUR

19e Eeuwse bronzen plaquette met afbeelding van wijsheer. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Starting price 80 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porseleinen. Vier Chinese koppen. Floraal/tuin decor. Twee koppen haarlijn. Twee koppen goed. Afmeting: 4,5 - Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Omega dameshorloge
Result: 170 EUR

Omega Deville, dameshorloge, staal verguld, quarts, met klipsluiting. ø kast 22 mm. ø ca 17,5cm. In originele doos en werkend.

Familie Verte schaal Ø 28,5 cm.
Result: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schaal met figuren in interieur decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 28,5 cm. In goede staat.

12 Villeroy en Boch onderzetters
Result: 60 EUR

Twaalf antieke Jugendstil Majolica onderzetters met vernikkelde omranding. Villeroy en Boch Dresden. Circa 1905. Drie onderzetters met haarlijnen. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekseldoos
Starting price 100 EUR

Grote Chinese handbeschilderde spaanhouten dekseldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x Ø 42 cm. In goede staat.

Stel Chinese dekselpotten H 51 cm.
Starting price 500 EUR

Twee grote Chinees porseleinen dekselpotten met zotjes/floraal/Foo-hond decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Plated Rolls Royce op marmeren basement
Result: 150 EUR

Plated messing Rolls Royce op marmeren basement. Spirit of Ecstasy. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur H. Müller, Ganzenhoedster
Result: 300 EUR

Antiek Duits bronzen figuur. Gesigneerd H. Müller. Ganzenhoedster. Circa 1920. Afmeting: 19 x 24 x 9 cm. In goede staat.

Twee moderne beelden
Result: 80 EUR

Twee zware moderne aardewerken beelden in bronskleur. Gesigneerd Jordan Austin Prod. 1984. Man en vrouw. Afmeting: 59 - 61 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Starting price 150 EUR

Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Man rookt sigaar. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 17 x 16 cm. In goede staat.

Stel parfumflacons in kist
Result: 50 EUR

Stel geslepen kristallen parfumflacons in bijpassende houten opbergkist met florale intarsia. 6 x 6 x 10,5 cm en 27 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Kristallen lotusbloem
Starting price 60 EUR

Grote kristalglazen facet-geslepen lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. Ø 38 cm. In goede staat.

Majolica bloempot op zuil
Result: 225 EUR

Majolica bloempot op zuil met floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Enkele chips onderrand bloempot. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.

Armband van jade met zilver
Result: 120 EUR

Ronde armband van jade met goud op zilveren scharnier en sluiting. Voorzien van een veiligheid. ø 9,5 mm. Grootte 56x60mm, binnenmaat. IJn zeer goede staat. ca 46,5 gram.

17e Eeuwse baardmankruik
Result: 275 EUR

17e Eeuwse Duitse baardmankruik met medaillon uit Frechen. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 31 x Ø 22 cm. In redelijke staat.

2 Chinese Kanton vazen
Result: 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Beide vazen bovenrand gelijmd. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Gouden hanger amethist
Result: 70 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met amethist. Hanger met een peervorm, aan de bovenkant bezet met een rond gefaceteerde amethist en onderaan de hanger zit een ovaal gefacetteerde amethist. Grootte hanger ...

Chinese Imari schaal Ø 23 cm.
Starting price 40 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schaal met floraal/goud decor. Gelijmd. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In matige staat.

Twee 18e eeuwse M.O.L. schalen
Result: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse porseleinen ovale schalen. Oud Loosdrecht M.O.L. Met floraal en goud decor. Chips. Afmeting: 21 - 35 cm. In redelijke staat.

9 Koraal doodshoofden
Result: 60 EUR

Negen bamboekoralen doodshoofden aan een koord met kraal. Grootte ca 30 mm. In goede staat

Drie Japanse Imari borden
Result: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: Ø 25 - 27 cm. In goede staat.

Bloedkoralen Collier
Starting price 900 EUR

Collier van grote bloedkoralen bevestigd aan een geelgouden sluiting. Collier van 3 rijen bloedkoraal, ø 7mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met graveerwerk en een ovale cabouchon bloedko...